Būstas

Ką daryti, jeigu namuose vagys?

signalizacijos

Žiūrėdami įvairiausius filmus jaučiamės tokie drąsūs ir garsiai komentuojame, kaip reikia elgtis vienu arba kitu atveju. Deja, dažniausiai visos žinios pradingsta, kada reikia realiai išbandyti savo galimybes. Atsidūrus stresinėje situacijoje daugelis žmonių elgiasi neadekvačiai ir pasirenka prasčiausius elgesio modelius, kurie yra labiausiai nerekomenduotini. Apsaugos komanda, kuri gali suteikti visokeriopą saugumo jausmą, tai geriausias pasirinkimas tokiu atveju, jeigu iškilo kokios nors problemos. Dažniausiai signalizacijos suveikia labai greitai ir tereikia palaukti kelias minutes, kol apsauga atvyks iki jūsų namų. Tuomet dažniausiai rekomenduojama nepanikuoti ir jeigu įmanoma – paprasčiausiai išeiti iš namų. Visai kitas reikalas, jeigu apsaugos komanda pas jus net neplanuoja atvykti, kadangi nesinaudojate jų teikiamomis paslaugomis. Tokiu atveju tenka apgalvoti labai daug smulkmenų, kurios gali būti reikalingos norint pasišalinti iš vietos ir kaip apskritai reikėtų elgtis, jeigu namuose yra nepažįstami asmenys.

Pateiksime jums kelis patarimus, kurie padės paprasčiausi susigaudyti aplinkoje.

Jeigu signalizacijos veikimas iššauks komandą, tokiu atveju pasistenkite kuo skubiau išeiti iš namų. Negalvokite apie materialų turtą, kadangi atvykus komandai jis bus sugrąžintas. Tiesa, nepamirškite savo augintinių ir juos būtinai pasiimkite su savimi… Kelios taisyklės, kurios padės susigaudyti, kaip elgtis tokiu atveju, jeigu apsaugos komanda jau pas jus atvažiuoja.

  1. Pasiimkite augintinius kartu su savimi. Jeigu jie pradės pulti vagis – gali nukentėti.
  2. Kuo skubiau pasistenkite išeiti iš namo ir jokiu būdu nepradėkite ieškoti sau brangių daiktų. Visi daiktai bus sugrąžinti, kuomet atvyks apsaugos komanda.
  3. Taip pat pasistenkite nekelti jokių garsų. Jokiu būdu nesistenkite pats kovoti su vagimis. Pasitaiko, kai vagišių planuotas apiplėšimas baigiasi kur kas liūdniau. Dažniausiai taip būna todėl, kad namų savininkai patys stengiasi išspręsti problemą. Nepamirškite, kad atvyksta, kas jums padės.
  4. Jeigu nepavyksta išeiti į lauką, tokiu atveju tiesiog kur nors pasislėpkite. Kad ir užsirakinkite namuose ir laukite, kol jums bus suteikta visa reikalinga pagalba.

Tereikia ramiai išlaukti kelias minutes, kol į jūsų namus atvyks apsaugos komanda. Specialistai žino, kaip reikia elgtis, kad pavyktų gauti tai, ko jie nori. Kitu atveju jeigu neesate pasirašęs jokios sutarties – iškils kiek daugiau problemų ir reikės galvoti, kaip būtų galima jas išspręsti. Apsaugos komanda – rekomenduotinas pasirinkimas, tačiau kitu atveju mes jums siūlome kuo skubiau kreiptis į policiją.

Jeigu girdite, kad jūsų namuose yra vagišiai – pirmiausia jums reikia pasislėpti. Vėlgi, jeigu tik įmanoma – kuo skubiau eikite į lauką. Kitu atveju vėlgi rekomenduojame susirasti kuo saugesnę vietą namuose, kurioje ramiai gebėtumėte laukti policijos pareigūnų. Deja, taip jau yra, kad mūsų policijos pareigūnai iki reikalingos vietos keliauja kur kas ilgiau nei kad apsaugos komanda, tačiau nesant kitoms galimybėms – telieka jie. Jokiu būdu neskambinkite kaimynams, kurie galėtų atvykti pasižiūrėti, kokią situacija namuose. Saugiai būkite pasislėpęs ir laukite, kol kas nors atvyks iš profesionalų jumis pasirūpinti. Dažniausiai po karto tokios situacijos žmonės įvertina, kokios geros signalizacijos yra.

Jeigu norite gyventi tikrai saugiai ir būti užtikrintas, kad galėsite ramiai miegoti naktimis ir atsitikus nelaimei labai skubiai profesionalai sureaguos – tokiu atveju pasinaudokite kompetentingų specialistų teikiamomis paslaugomis. Svarbiausia, kad egzistuoja labai plati pasiūla, tad įmanoma atrasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Saugumas negali būti įkainojamas pinigų sumą.