Būstas,  Įvairenybės

Ką daryti su sena mediena?

Jūsų namuose pilna medinių baldų ir medinių apdailos detalių, tačiau jūs nusprendėte atnaujinti savo namų interjerą ar pakeisti baldus? Palaukite. Neverta visų medinių lentų ir baldų išmesti. Juos galima prikelti naujam gyvenimui ir puikiai panaudoti savo kasdieninėje aplinkoje.

Prieš imdamiesi bet kokių drastiškų veiksmu pasidomėkite ar jūsų baldai ar namų interjero detalės, kaip grindys ar medinėmis lentomis apkaltos sienos nėra vertingas turtas. Kai kurie jums labai senamadiškai atrodantys daiktai, iš tiesų, gali būti vertingi ir kitų žmonių geidžiami ar ieškomi. Juos verčiau restauruoti.

Panaudokite senas grindų lentas savo darže. Suformuokite mažas tvoreles aplink augalus ar padarykite daržo papuošimus. Tokie gaminiai pritrauks ne tik jūsų kaimynų, bet ir svečių akį. Greitai pastebėsite, kaip aplinkinių namų daržuose pridygs panašių statinių.

Jei esate „vintage“ stiliaus gerbėjas seni mediniai baldai, lentos ir kiti gaminiai gali pasitarnauti formuojant savo namų stilių. Kai kurie aksesuarai ir baldai yra specialiai sendinami tam, kad įdomiau atrodytų. Pavyzdys vyno butelių dėtuvės. Jas galite pagaminti ir iš senų baldų ar lentų.

Seni baldai ir grindų lentos gali atgimti tapę jūsų veidrodžio rėmeliu. Jums teks bet kurioje didesnėje statybinių prekių parduotuvėje nusipirkti arba užsakyti paprastą jums reikalingo dydžio veidrodį ir įdėjus šiek tiek rankų darbo ir pagaminti puikiai atrodantį veidrodį su senovinio stiliaus mediniais rėmais.

Senus baldus ir grindų ar apdailos lentas galite panaudoti garaže ar sandėliuke. Perkelkite baldus į šias patalpas ir sudėkite šiuo metu netvarkingai išmėtytus daiktus ar susikalkite naują spintelę ar pasigaminkite darbo stalą. Taip pat senus kokybiškus medinius baldus galite atiduoti. Daug žmonių labai vertina seno stiliaus baldus arba negali įsigyti naujų. Jūsų senieji baldai kažkam galite tapti naujaisiais. Senus medinius baldus bandykite parduoti. Tai gali būti finansiškai naudinga. 

Galiausiai, seną medieną sukapokite ir įmeskite į krosnį ar laužą. Tiesa, tai yra pats blogiausias panaudojimo būdas. Šitaip galima pasielgti su visiškos vertės neturinčiais ir nenaudingais mediniais gaminiais.
Lentos