Laisvalaikis / Pomėgiai

Ką dovanoti skirtingiems zodiako ženklams (II)

Tęsiame temą apie tai, kokios smagios dovanos gali būti tuomet, kai tinkamai jas išrenkame savo artimiems žmonėms. Pasirodo tam įtakos gali turėti net planetų išsidėstymas žmogaus gimimo dieną.

Svarstyklių ženklo vyrams derėtų dovanoti tik itin kokybiškas dovanas. Tai galėtų būti prabangios firmos diržas ar rašiklis, gal net piniginė. Tiek vyrai, tiek moterys įvertins brangius kvepalus ar rankų darbo saldumynus. Puikios kalėdinės dovanos pavyzdžiu jiems gali tapti gyvų gėlių puokštė ar elegantiškas laikrodis. Tuo tarpu moterys turi silpnybę įvairioms dėžutėms ar skrynelėms, nes jose galima daug ką saugoti arba tiesiog slėpti. Tačiau išrinkę tokią dovaną nepamirškite ir gražaus įpakavimo bei dar vienos mažytės staigmenos, kurią tarsi lobį paslėpkite dovanojamos skrynelės dugne. Tokia dovana tikrai nudžiugins šio ženklo atstoves.

Skorpiono ženklo atstovai mėgsta antikvarinius daiktus, todėl daugiau šansų, kad ateityje nesusilauksite jų keršto, jei padovanosite senovinius šaukštus, o gal net ir baldus. Taigi puikią dovaną galite rasti parduotuvėlėse, kurios prekiauja istoriją menančiais daiktais. Šio ženklo tiek moterys, tiek vyrai mėgsta paslaptingas dovanas, todėl dovaną galite tiesiog paslėpti, o iki jos išdėlioti ilgą nuorodų taką. Tai suteiks papildomo žavesio. Idealia dovana galėtų būti tai, kas yra tarsi daiktas savyje, be abejo tai turi būti prasminga ir paslaptinga. Artima moteris nudžiugtų dovanų gavusi skoningų apatinių rūbų rinkinį, o vyrus sudomins knygos įdomiomis temomis.

Šaulys nemėgsta nuobodžių dovanų, jį sužavėti gali tik staigmenos, taigi kalėdinės dovanos turėtų būti įteiktos pačio Kalėdų senelio, o gal žaviosios jo padėjėjos Snieguolės? Šio ženklo atstovai mėgsta sportą ir keliones, galbūt jį sudominti galėtų žvejybos reikmenys ar keliautojo kuprinė?

Ožiaragis vertina protingai parinktas dovanas, taigi tai turėtų būti kažkas rimto, kažkas praktiško ir tuo pačiu kažkas nepigaus. Ožiaragiai vyrai gali būti sužavėti prabangaus laikrodžio ar subtilaus paveikslo. Idealia dovana gali būti visa tai kas naudinga buityje, tačiau yra subtilu. Svarbiausia jiems nedovanoti nenaudingų ir nekokybiškų dovanų. Šio ženklo moterys gali apsidžiaugti dovanų gavusios odinę rankinę ar stilingą diržą. Tačiau tikrai nenusivils ir įvertins dovaną iš buitinė technikos parduotuvės.

Vandenis turi savybę atpažinti naujausius mados vėjus, todėl prieš pirkdami dovaną gerai pagalvokite ar tik ji nebus iš pernykštės kolekcijos. Šio ženklo atstovai yra naujovių mėgėjai, todėl tikrai apsidžiaugs po Kalėdų eglute radę naują kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Jei tokios dovanos Jums pasirodys per brangios, tuomet galite apsiriboti kompaktiniu disku ar knyga, tačiau nepamirškite, kad tai kas nemadinga, jiems nelabai patinka. Tiek po šiuo ženklu gimusias moteris, tiek vyrus nustebins dovanojamas kvietimas į nematytą spektaklį arba bilietas į egzotišką šalį… Juk jie individualistai!

smagios dovanosŽuvys turi nepaprastą skonį, todėl dovanos jiems taip pat turi būti ypatingos. Džiaugsmo suteiktų tokios dovanos kaip fotoaparatas ar tiesiog šilkinis chalatas, o gal skoningi kvepalai? Šio ženklo moterys norėtų gauti bent kelias dovanas vienu metu. Viena jų turėtų dvelkti romantika, o kita tiesiog praktiška ir naudinga. Todėl jei nuspręsite savo mylimai moteriai padovanoti kavos virimo aparatą tai nepamirškite prie jo pridėti atvirutės su romantišku užrašu. Dažniausiai žuvys yra švelnios ir svajingos asmenybės, be to mėgsta muziką, todėl gebės įvertinti melodingą vinilinę plokštelę, tačiau svarbu, kad turėtų kaip ją klausyti… Pakuotė jiems nėra svarbiausia, didesnis dėmesys bus skirtas dovanos originalumui. Gal tai galėtų būti paveikslas arba tiesiog akvarelių rinkinys? O gal vakarienė žvakių šviesoje ir bateliai šokiams po jos…

Daugiau originalių dovanų idėjų galite rasti Dekodovanos.lt skiltyje „Linksmos dovanos