Vaiko Gimtadienis

Ką dovanoti vaikams?

gimtadienisArtėjant giminaičių ar draugų vaiko gimtadieniui ar kitai svarbiai progai pradedama galvoti ką jam padovanoti. Tai nėra lengva užduotis, nes kartais atrodo nė pats vaikas nežino ko jis norėtų – pliušinio žaisliuko ar kokio konstruktoriaus. Tuomet tenka pasikliauti tėvelių įžvalgomis, ko reikėtų vaikui arba laviruoti su universalesnėmis dovanomis. Kokios dovanos vaikams labiausiai tinka, pabandysime aptarti šiame straipsnyje.

Kolekcijos papildymas

Mažyliai linkę ką nors kolekcionuoti – berniukai paprastai mašinėlių modelius, mergaitės lėlės ar  lėlių namelius. Kuo daugiau vaikutis jų turi, tuo labiau gali didžiuoti kolekcijos dydžiu. Todėl žinant kas yra kolekcionuojama galima padovanoti tai kas papildo kolekciją.

Sportui ir laisvalaikiui

Sportas sveikata ir nesvarbu kiek tau metų. Todėl kamuolys, raketės, rogutės, šokdynė ar kitas sporto inventorius gali būti labai naudinga dovana, skatinanti daugiau laiko praleisti gryname ore.

Foto albumas ar rėmelis

Smagu vaikams priminti apie geriausias akimirkas, kuomet tai užfiksuota fotografijose ir matoma kasdien. Jei turite gražią fotografiją, kurioje užfiksuoti jūs su vaiku, galite iškart įdėti į albumą ar rėmelį.

Priemonės meninei veiklai

Meninė veikla ne tik laiko praleidimo būdas, tačiau ir vaiko sugebėjimų ugdymas bei lavinimas. Todėl piešimo priemonės, molbertas, didelis rinkinys flomasterių, nedidelis muzikos instrumentas gali būti išties gera dovana. Tačiau prieš perkant pasitarkite su tėvais, juk nenorite, jog jie jus minėtų bloguoju, kuomet jų vaikas repetuos roko operą su padovanotu trimitu.

Saldumynai

Tas kas valgoma ir skanu, visuomet gali būti dovana. Gražiai įpakuoti, neįprastos formos saldumynai ne tik gražiai atrodys, bet ir skaniai nuslys gomuriu.

Dovanų kuponas     

Kaip ir suaugusiems, taip ir vaikui galima padovanoti pramogą, tuo labiau, jog ja galės mėgautis ir tėveliai – vandens parkas, baseinas, kino teatras ar kita įdomi pramoga patiks tiek mažajam, tiek suaugusiems.

Namų apyvokos daiktai

Vaikui viskas atsibosta daug greičiau, paprasti daiktai lūžta, dūžta, tad jų niekada nebus per daug. Naujas gėrimo puodelis vaikui, liniuotė prie sienos matuoti ir žymėti ūgį, smagus, ryškiaspalvis laikrodis ar pasaulio žemėlapio plakatas ant sienos taip pat gali būti laikomi universalia ir laukiama dovana.