Įvairenybės,  Visuomenė

Ką draudžia įžymybės?

Visiems žinoma, kad aktoriai, dainininkai nuolatos save turi prisižiūrėti. Išvaizda ir aišku tiesioginiai gabumai šių profesijų žmonėms užtikrina valgomą duoną. Nieko keista, kad pinigais besišvaistančios pasaulinės žvaigždės apdraudžia savo kūno dalis nuo nelaimingų atsitikimų. Pirmą kartą apie tokį atvejį išgirdau prieš porą metų Jenifer Lopez apdraudus savo užpakalį 300 milijonų JAV dolerių, visgi ši suma nėra pati didžiausia. Šiame straipsnyje pateiksiu 15 brangiausių kūno dalių apdraudimo atvejų.

15 vieta Rianos kojos- 1 milijonas JAV dolerių.

Rnb stiliaus dainininkė Riana. 2007 metais mergina tapo Gillete kompanijos skutimosi peiliukų reklamos veidu. Įmonė merginos kojas apdraudė įspūdinga 1 milijono JAV dolerių suma. Kompanijos atstovas tuo metu spaudai teigė, kad tokios garsenybės kojos turi būti apdraustos, kaip dievaitės.

14 vieta Madonos krūtinė – 2 milijonai JAV dolerių.

Garsioji pop muzikos karalienė iš pradžių savo biustą norėjusis apdrausti 12 milijonų dolerių, tačiau vėliau persigalvojo ir skyrė „niekingus“ du.

13 vieta Heidi Klum kojos – 2.2 milijonai JAV dolerių.

Laidų vedėja ir buvusi garsi apatinio moteriško trikotažo modelis Heidi Klum kojas yra apdraudusi daugiau nei 2 milijonais dolerių. Įdomu, kad jos kairiosios kojos draudimas kainavo 1,2 milijono dolerių, o dešinės tik 1 milijoną. Taip nutiko todėl, kad ant modelio kairiosios kojos specialistai aptiko mažytį randą, dėl kurio kojos draudimas buvo įvertintas brangiau.

12 vieta Tina Turner kojos – 3.2 milijono JAV dolerių.

Dabar 72 metų dainininkė savo įspūdingas kojas apdraudė 3.2 milijonais JAV dolerių.

11 vieta Doly Parton krūtinė – 3.8 milijono JAV dolerių.

Savo turtus žymi dainininkė apdraudė 1970 metais. Tuo meto jos biusto apimtis siekė 106 centimetrus. Iš tiesų dainininkė savo krūtinę draudė 600 JAV dolerių, tačiau dėl infliacijos dabartinė suma atitiktų beveik 4 milijonus.

10 vieta Kylie Minou užpakalis – 5 milijonai JAV dolerių.

9 vieta Tom Jones krūtinės plaukai – 7 milijonai.

Šis atvejis turbūt labiausiai nustebino besidomint įžymybėmis draudusiomis kūno dalis. Dainininkas turi nepakartojamą balsą, o savo pasirodymuose dainas atlikdavo prasisegęs marškinėlius. Tai bene pirmasis vyras dainininkas, kuris labiau rūpinosi krūtinės plaukais nei savo balsu.

8 vieta Daniel Craig kūnas įvertintas 8 milijonais JAV dolerių.

Aktorius ir paskutinysis Džeimas Bondas vaidindamas agentą 2008 metais nusprendė pats atlikti visus kaskadinius triukus. Taigi filmo prodiuseriams neliko nieko kito, kaip apdrausti aktorių nuo nelaimių.

7 vieta Amerika Ferera šypsena – 10 milijonų.

Filmo Baisoji Bėtė žvaigždė gerai žinoma dėl savo šypsenos. Skirtingai nei garsiajame seriale merginai breketai nebuvo būtini nei vaikystėje, nei dabar. Specialistai nustatė, kad dantys nebuvo balinti taip pat nėra jokių žymių, kad būtų naudojami dantų implantai. Visgi šypseną nuspręsta įvertinta nemenka 10 milijonų sumą.

6 vieta Julia Roberts šypsena – 30 milijonų Jav dolerių.

Dar viena aktorė Holivude gerai žinoma dėl savo akinančios šypsenos. Kaip ir Amerika Ferera, aktorė nėra pasitelkusi breketų ar dantų implantų šypsenos gelbėjimui, tačiau sklando keletas gandų apie balinimo procedūras, kaip bebūtų viena brangiausių pasaulio aktorių užima 6 vietą.

5 Briuso Springstyn balsas 31.2 milijonas JAV dolerių

Dainininkas ir kompozitorius 8 – jame dešimtmetyje savo balsą apdraudė 5.7 milijonams dolerių, dabar draudimo suma išaugo 6 kartus. Regis nebloga investicija.

4 vieta Davido Bekhamo kojos – 70 milijonų JAV dolerių.

Jei moterys gali, kodėl negali vyrai? Vienas žinomiausių pasaulio futbolininkų, Davidas Bekhamas, kojas yra apdraudęs 35 milijonams dolerių, dabar draudimo suma išaugo iki 70 – ies. Nieko keisto, kad futbolininkas pastaruoju metu patiria daugybę kojų traumų.

3 vieta Christiano Ronaldo kojos 144 milijonai dolerių.

O štai Ispanijos futbolo klubas sumokėjęs rekordinę išpirką už futbolininką 123 milijonus dolerių, jo kojas nusprendė apdrausti 144 milijonų dolerių suma.

2 vieta Jenifer Lopez užpakaliukas – 300 milijonų JAV dolerių.

Oficialu, tai brangiausias užpakaliukas žemėje.

1 vieta Maraja Kerey kojos 1 milijardas JAV dolerių.

Dainininkė užbaigia įspūdinga draustų kūno dalių sąrašą. 2006 merginos kojas įspūdingai sumai apdraudė jau minėta „Gillete“ kompanija.

Garsenybės draudžiasi