Laisvalaikis / Pomėgiai

Ką iš tiesų linksmo esu gavusi dovanų

originalios linksmos dovanosKartais iš tiesų originalios linksmos dovanos gali nuteikti žmogų labai palankiai. Tačiau kaip reikia išrinkti tokias dovanas, ir kas tai galėtų būti? Nepateikiame jums patarimų, kurie turėtų padėti nuspręsti, apsispręsti, ir apdovanoti žmogų tokiais dalykais, kokie jam turėtų tikrai patikti. Geriau, aš tiesiog pati papasakosiu, ką įdomaus man šiame gyvenime yra tekę gauti, ir kas tikra buvo verta geros dovanos vardo.

Skani vakarienė

Akivaizdu, kad dovanu idejos kartojasi, net tada, kai jos man yra visiškai originalios, atsiras tokių žmonių, kuriems tos pačios dovanos atrodys labai nuvalkiotos. Tačiau aš niekada nebuvau lepinama skaniu maistu, daugiau dėmesio būdavo skiriama, pavyzdžiui, mano išvaizdai. Taigi, ir šis variantas man buvo tikrai originalus, ir man labai patiko. Kas tai? tai puiki vakarienė, kuri man leido labai gerai pasijausti, ir tikrai sužinoti, kas yra labai skanus maistas. Originalios linksmos dovanos yra vienas iš dalykų, dėl kurių verta švęsti savo gimtadienį, ir verta eiti pas kitus – kad galėtum gerai nustebinti. Taigi, mane per gimtadienį tikrai labai nustebino tai, kad aš gavau tokią dovaną, kuri man papildė skrandį pačiais skaniausiais kepsniais. Tai buvo apsilankymas su draugais puikiame restorane. Gaila, neatsimenu jo pavadinimo, tačiau jo vardas man atmintyje gerai įstrigęs.

Vyno degustacijos

Kitas kartas, kada mano pilvą ir vėl gerai užpildė puikūs, skanūs dalykai, buvo turbūt irgi linksmos dovanos internetu.  Kaip gi kitaip galima gauti tokį užsakymą, jeigu ne radus kažkur internete. Taigi, aš gavau šaunų apsilankymą vyno degustavimo bare. Gal reikėtų sakyti, kad apskritai, tai yra normali vyninė, puoselėjanti geras vyno tradicijas, siūlanti daug puikių skanių vynų. Na o man su pagalba tokios originalios dovanos, Valentino diena tapo tikrai įsimintina. Degustacijoje, kitaip negu galvojau, nepasigeriama, vynas net nėra geriamas. Galima jo kažkiek nuryti, tačiau tam, kad neapsvaigtum, ir vis dar jaustum puikų jo skonį, pasakytum, kuo tie vynai išvis skiriasi – reikia tiesiog praskalauti jais burną. Man patiko, kad sužinojau tiek daug, be to, nesitikėjau, kad kada nors gyvenime gausiu kažkokią tokią netikėtą, keistą dovaną.

Šuolis parašiutu

Tikriausiai akivaizdu, kad tokios originalios dovanos vestuvems gal geriau ir nedovanoti, ypač, jeigu nuotaka jau nėščia. Tačiau aš gavau šią dovaną visai ne tokia proga, o tiesiog dėl pagaliau atėjusio mano gimtadienio. Kažkas nusprendė, kad 18 yra tas amžius, kada tikrai reikia pradėti daryti ekstremalius dalykus. Iš pradžių negalėjau patikėti, galvojau, kad tai yra kažkokia klasta, kad taip negali būti, kad čia netikras kuponas. Bet kai paskui jokių kitų dovanų negavau, tai teko patikėti tuo, kas buvo parašyta nuodu ant balto. Šitos dovanos i namus privalumas yra tikrai didelė staigmena. Aš tikrai gavau šuolį su parašiutu. Pats keisčiausias dalykas, tai kad tai buvo dovanos verslui internetu variantas. Gavau ją iš ten, kur šiek tiek dirbdavau vasaromis. Tikriausiai įmonė pagalvojo, kad jauniausiai darbuotojai reikia ir padovanoti kažką tokio, kas yra skirta jaunimui, ir ką seniems nepadovanotum. Ką jie paprastai dovanoja vieni kitiems tarpusavyje? Dažniausiai visokius tušinukus, odines pinigines arba kažką tokio, kas man atrodo ne pats įdomiausias pasirinkimas. Žinoma, kiekvienas renkasi dovaną tokią, kokią nori, ir parenka ją pagal skonį, ir padovanoja. Tai kiekvieno žmogaus reikalas, tačiau aš džiaugiuosi, kai mane kažkas tikrai nustebina.