Paskolos

Ką išgelbės greita paskola?

greita paskolaJeigu jaučiate, kad jums reikalinga greita paskola, tikriausiai turite finansinių sunkumų. Tam tikrais atvejais tikrai nieko nėra geriau negu greita paskola be palukanu. Tik ji gali padėti susitvarkyti esamose situacijose. Tačiau ne kiekvienam ji ir padės, nes kai kam ji jau negali būti suteikiama, o dar kitiems ji tiesiog labiau pakenktų, negu padėtų. Tad štai kaip vėjarodis jums gidas apie tai, kada greita paskola gali iš tiesų padėti, o kada geriau ieškoti kitų sprendimų.

Turite nuolatines pajamas, bet trūksta pinigų iki norimo pirkinio

Kartais turime nuolatines pajamas, visai neblogai uždirbame, norime įsigyti kažkokį brangų daiktą, tačiau iki pilnos sumos dar šiek tiek trūksta. Ir tikrai geriau pirkti, pavyzdžiui, galingą žoliapjovę ar motorinę valtį pavasarį, o ne rudenį, kada jau turėsite tikrą sumą reikalingą. Tad išeitis yra paskola, leidžianti pridurti tą trūkumą ir įsigyti, ką norite. Vėliau juk grąžinsite.

Visiškai nesuduriate galo su galu

Tačiau tada, kai žmonės visiškai nepragyvena, turi ir kitų įsiskolinimų arba neturi, kai neturi iš ko gyventi, nes nieko neuždirba, tada išeitis iš skurdo nebus greitos paskolos. Reikėtų ieškoti ilgalaikio sprendimo – spręsti tą problemą, dėl kurios vyrauja toks skurdas. Gal reikia ieškoti naujų darbo perspektyvų, gal kreiptis dėl socialinės paramos į Valstybę.

Esate daug įsiskolinę kitiems

Taip pat skubus kreditas nebus geriausias sprendimas ir tada, kai jau turite daug įsiskolinimų ir dabar juos ketinate dengti naujomis paskolomis. Dar niekada niekam tai nepasitvirtino kaip gera strategija… Tikriausiai ir jums nebus gerai. Be to, siekiant apsisaugoti nuo nemokių klientų, o ir jiems nesuteikti daugiau problemų, pradžiai atrodančių kaip išsigelbėjimas, kreditų ir paskolų teikimo bendrovės laikosi Lietuvos banko nustatytų direktyvų ir neteikia paskolų nemokiems, prasiskolinusiems, pajamų neturintiems klientams.

Jums vėluoja alga, o norite vykti atostogauti

Kartais su atostogomis viskas susiklosto ne taip, kaip tikėjotės. Lyg tyčia įmonė turi sunkumų tą mėnesį, kai jūs išeinate atostogų. Todėl jums negali sumokėti laiku nei atlyginimo, nei priklausančių atostoginių pinigų. Tačiau jūs išskrendate jau rytoj, ir būtent rytoj mokėsite už viešbutį ir kitas paslaugas. O pinigai pasieks jus tik kitą savaitę. Taigi, tokiam trumpam laikotarpiui, užtikrintai žinant, kad galite gauti norimus pinigus vėliau, tikrai verta pasiskolinti. Nejaugi dabar suplėšysite savo lėktuvo bilietus, išmesite kelionei nusipirktus užkandžius ir niekur nevažiuosite vien dėl to, kad darbovietė pakišo kiaulę?

Perkate automobilį

Dar viena situacija, kada greita paskola internetu visa para realiai tampa pačiu geriausiu pasirinkimu, tai tie atvejai, kada jūs perkate automobilį, ir norite pasiskolinti. Kaip rašo ne vienas finansų ekspertas, būtent greitieji kreditai leidžia įsigyti pasiskolinus automobilį labai paprastomis sąlygomis. Jeigu skolinantis iš banko ar lizingo patirsite tam tikrus apribojimus dėl paties pirkimo (lizingas leis pirkti tik iš oficialių pardavėjų), arba jeigu turėsite bankui sumokėti pradinį įnašą, kuris gal sieks net iki 20 proc., tai su greitaisiais kreditais bus visai kitaip. Šis nuostabus įrankis tuo ir žavi juo besinaudojančius žmones, jog geriausia greita paskola padeda problemas išspręsti, o ne jas sukurti. Taigi, jūs galite tiesiog pasiskolinti, ir viskas bus gerai. Niekas nesikiš, kur jūs tuos pinigus dėsite. Niekas neaiškins, kokios mašinos jums labiausiai reikia. O geriausia – nebus nei privalomų papildomų mokesčių, nei pradinės įmokos.