Verslas / Ekonomika

Ką pirktumėte, jeigu kažkas jums pervestų pinigų

tarptautinis pervedimas
Tarptautinis pervedimas

Ar kada nors pagalvojote, ką įsigytumėte už tuos pinigus, jeigu staiga tarsi iš dangaus iš kažkur nukristų tarptautinis pervedimas? Ką darytumėte su krūva pinigų, jeigu netikėtai ji iš kažkur atsirastų? Klausiame įvairių žmonių, kur jie išleistų pinigus, jeigu staiga į jų sąskaitą būtų padarytas didžiulis tarptautinis pinigų pervedimas.

Tautvydas

Jeigu taip atsitiktų, tikriausiai nusipirkčiau butą. Reikia manyti, tas pervedimas vis tiek neviršytų milijono, taigi, tiesiog, kaip tik užtektų pinigų tam, kad galėčiau pasistatyti namą arba nusipirkti butą Vilniuje. Žinote, esu gana senamadiškas žmogus, ir nenoriu skolintis paskolų, paskui už jas grąžinti dvigubai. Manau, kad pastatytas butas būtų daug geriau, negu pirktas su paskola išsimokėtinai. Tai tam tikra prasme yra netgi tarptautinis patyrimas, kad geriau turėti savo pinigų, negu tikėtis, kad paskola tave išgelbės. Juk vis tiek paskui turi grąžinti, tiktai – beveik dvigubai.

Eglė

Manau, kad man tarptautinis pervedimas pasitarnautų norint išpildyti vieną didžiausių gyvenimo aistrų ir svajonių – keliavimą. Esu keliavusi Europoje, tačiau ne taip ir daug. Be to, keliauti čia vietoje gali tikriausiai kiekvienas, ir nieko neįprasto nėra, kai keliaujame iki kokios nors Prancūzijos, juk skrydis tekainuoja tiktai šimtą litų. Tačiau pigios kelionės ir taip yra lengvai ranka pasiekiamos. Labiausiai norėčiau atsidurti ten, kur tikrai sunku patekti. Tai yra, įvairiose egzotinėse salose, taip pat Antarktidoje, ir žinoma Australijoje. Tokiai kelionei tikrai būtų reikalingas tarptautinis pervedimas. Dabar, kiek žinau, kelionė į Australiją kainuotų maždaug 20 tūkst. litų. Tai labai daug. Normaliai žmogus tiek net negali per metus sutaupyti, nes tai dantis skauda, tai dar kas nors atsitinka, ir vis išsileidžia tie pinigai, kurie vadinami santaupomis.

Petras

Norėčiau pradėti savo verslą, ir tarptautinis pervedimas, didelė iš staiga kažkur atsiradusi pinigų suma, manau, pagelbėtų su tokiais planais. Ne kiekvienas sau leidžia pradėti verslą, nes reikia investuoti nemažai pinigų, o juk tikrai ne kiekvienas jų ir turime. Tačiau manau, kad tikrai galingas tarptautinis pervedimas swedbank, kaina savo turėtų padengti verslo pradžią. Iš tiesų, aš turiu tokią svajonę, kurią norėčiau išnaudoti maloniai. Aš žinau, kaip norėčiau pradėti verslą, koks jis turėtų būti, ir žinau, kad Lietuvoje tokie jau keli yra, tačiau ši sritis vis tiek vis dar nėra pakankamai gerai ir pilnai išnaudota.

Taigi, tai, kam man būtų reikalingi tarptautiniai pervedimai,  būtų egzotinių gyvūnų veisimas. Juos veisti Lietuvoje yra sunkiau ir šiek tiek brangiau todėl, kad mes čia gyvename tokiomis sąlygomis, jog neturime ir visų pasaulio augalų, kurių reikia tiems gyvūnams, ir oras dažnai neatitinka, arba reikia kokio nors specifinio vandens šaltinio ar pan. Taigi tarptautinis pervedimas DnB pirmiausiai manau kad padėtų man , kai aš norėčiau linksmai leisti laiką planuojant savo verslą, ir nesukant galvos, iš kur paimti tuos kelis ar kelias dešimtis tūkstančių litų.

Arminas

Man svarbiausia gyvenime yra geri santykiai su draugais ir šeima, ir automobilis. Nuo vaikystės dievinu automobilius, pats užsiimu ir atitinkamu automobilių sportu, todėl žinau, kad galiu sakyti, ką noriu, kam man būtų reikalingas tarptautinis pervedimas. Kaina vis tiek būtų išnaudota tam pačiam dalykui, kad ir ką daryčiau. AŠ tiesiog tikrai pirkčiau geresnį sportinį automobilį ir jį ilgai tobulinčiau. Tai mano silpnybė ir aistra, tai mano gyvenimo variklis.