Automobiliai / Motociklai

Ką reikia žinoti apie automobilio detalių kokybę

Perkant detales automobiliui reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Visų pirma jums reikia žinoti, kad išsirinkote tinkamą detalę. Tačiau, net jei pati detalė ir yra tinkama, jums dar reikia žinoti ar ji tikai yra kokybiška. Nes pakeitus sugedusią dalį nekokybiška nauja dalimi, jūs veikiančiu automobiliu džiaugsitės neilgai, o dar blogiau yra tai, kad prasta detalė gali apgadinti su ja sąveikaujančias automobilio dalis. Tad ką reikia žinoti apie automobilių detalių kokybę:

 1. Yra keli kokybės lygiai, skirtingos kokybės prekę galite įsigyti ir internete ir fizinėje parduotuvėje.
 2. Paklauskite pardavėjo ar konsultanto apie detalių gamintojus, o jei jus domina tam tikro gamintojo detalės, pvz., originalios Volkswagen dalys, tuomet geriausia kreiptis į oficialų gamintojo atstovą jūsų šalyje.
 3. Tačiau atminkite, kad automobilio gamintojas ne visuomet gamina detales esančias automobilyje. Pavyzdžiui, jei jūsų automobilis yra japoniškas, jame variklis gali būti vokiškas.
 4. Paklauskite pardavėjo koks garantinis terminas yra suteikiamas detalei kurios jūs norite. Pavyzdžiui jei jums reikalinga BMW pavaru deze, tuomet jūs norėsite, kad ji jums tarnautų ne vienerius metus.
 5. Nors ir norisi pakeisti automobilio detales originalaus gamintojo detalėmis, tačiau atminkite, kad ir kiti gamintoja gamina kokybiškas ir visus standartus atitinkančias automobilių detales.

  BMW pavaru deze

 6. Perkant pigesnes detales, dažnai gamintas tokiose šalyse kaip Kinija, jūs rizikuojate, tačiau net ir jų tarnavimo laiką įmanoma prailginti, rūpinantis ir prižiūrint automobilį.
 7. Atminkite, dažniausiai jūs gaunate tai už ką sumokate. Pirkdami pigesnes dalis, jūs rizikuojate, tačiau įmanoma gauti ir geros kokybės dalių už žemesnę kainą. Dažniausiai pigesnių dalių galima rasti internetinėse parduotuvėse.
 8. Jei jums kilo įtarimas, kad nusipirkote padirbtų automobilio dalių, būtinai praneškite tai atsakingoms institucijoms. Nors automobilių detalių padirbinėjimas ir nėra dažnas, tačiau tokių atvejų kartais nutinka.
 9. Taip pat patariame nepirkti pigiausio varianto. Atminkite, kad reputaciją turintis ir patikimas pardavėjas, jums ne vien parduos geriausias dalis, tačiau konsultuos ir suteiks pagalbą net ir po prekės įsigijimo, o tai yra labai svarbu.