Automobiliai / Motociklai

Ką reikia žinoti apie žibintų poliravimą?

Norint, kad automobilis atrodytų puikia, būtina pasirūpinti ir atskiromis jo dalimis. Viena iš jų yra žibintai. Negana vien tik nupoliruoti automobilį, būtina prisiminti, jog automobilio žibintai taip pat reikalauja dėmesio bei priežiūros.

Tam, kad žibintai būtų puikios išvaizdos, juo būtina poliruoti. Jei nežinote kaip tai padaryti, šie patarimai kaip tik jums:

Žibintų poliravimas yra toks procesas, kurį geriausia patikėti savo darbą gerai išmanantiems profesionalams. Tačiau jei norite išbandyti savo jėgas, turite žinoti keletą svarbių dalykų:

  1. Žibintų poliravimui naudokite tik kokybiškas, profesionalų rekomenduojamas priemones. Atminkite, jog nekokybiškos priemonės gali pakenkti ar net sugadinti žibintus. Neišbandytų, neaiškios kilmės priemonių geriau iš viso nenaudoti.
  2. Tam, kad galėtumėte atlikti žibintų poliravimą, pirmiausia turite švariai nuplauti automobilį.  Automobilį plauti reikia ne saulėtą dieną, o plovimo metu – nepalikti vandens dėmių. Nuplautas automobilis turi būti kruopščiai nusausinamas, tai galite padaryti kilpinių rankšluosčių pagalba.
  3. Tam, kad nupoliruotumėte žibintus, rinkitės poliravimo pastą arba specialų skystį. Reikia pabrėžti, kad poliravimo skysčiai tinka tiems, kurie automobilio poliravimą nori atlikti per trumpesnį laiko tarpą.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog tinkamai nupoliruoti žibintai pagerins ne tik bendrą automobilio išvaizdą, bet ir suteiks saugumo – kelyje jus pastebės kur kas greičiau. Taip yra todėl, jog nepoliruoti, nešvarumais apsitraukę žibintai iškraipo šviesos spindulius, tad kelyje automobilyje yra sunkiau pastebėti. Viso to galima išvengti reguliariai poliruojant žibintus. Beje, specialistai pataria patiems poliruoti tik tuos žibintus, kurie yra pagaminti iš plastiko, jei žibintai pagaminti iš kitų medžiagų – patikėkite šį darbą specialistams, kad nepažeistumėte paviršiaus. Žibintų poliravimą gali atlikti tuo pačiu metu, kuomet poliruojate automobilį.