Pirkiniai / Paslaugos

Ką reikia žinoti renkantis kalnų dviratį?

Žmogui, kuris pirmą kartą gyvenime nori pirkti kalnų dviratį, gali kilti daugybė klausimų. Todėl šiandien mes pasistengsime duoti keletą patarimų ir taip atsakyti į klausimus, kurie kyla prieš perkant kalnų dviratį.

Kokiam tikslui jūs perkate dviratį?

Kalnų dviračiai yra skirstomi į dvi pagrindines kategorijas – įprasti kalnų dviračiai ir nuokalnių dviračiai. Pasistenkite būti realistais, jei jūs neketinate kiekvieną savaitgalį leistis į adrenalino kupiną nuotykį ir važiuoti stačiu šlaitu žemyn, jums pakaks įprasto kalnų dviračio. Tačiau, žinoma, jei jūs esate ekstremalių pramogų fanas, tuomet verta paaukoti didesnę sumą pinigų geram nuokalnės dviračiui.

Testuokite

Kalnų dviračiaiKai išsirinkote kokio tipo dviračio norite, jums reikia nustatyti biudžetą, kurį galite išleisti kalnų dviračiui. Jei jau padarėte ir tai, metas patraukti į artimiausias dviračių parduotuves. Išbandykite visus įmanomus dviračių variantus, kurie yra jūsų kainos zonoje ir atitinka jūsų pasirinktą tipą. Parduotuvės konsultantai užtikrintai galės paaiškinti kiekvieno dviračio pliusus ir minusus, tačiau svarbiausia yra tai, kaip jūs jaučiatės važiuodami su kiekvienu iš jų. Kita vertus, jei esate visiškai „žalias“ kalnų dviračių srityje, tikrai verta įsidėmėti tai, ką sako konsultantas. Jei konsultantui pasakysite viską ko norite, jis jums patars kokį dviratį pirkti ir jūs sužinosite viską – nuo to, kuo skiriasi važiavimas su didesniais ir mažesniais ratais, iki to ar jums verta pirkti dviratį su pneumatiniais stabdžiais, ar be jų.

Pasirengimas pirkti

Jau išsirinkote norimą dviratį? Puiku. Tačiau neskubėkite atiduoti savo pinigų pardavėjui. Yra keletas būdų surasti tą patį dviratį už žemesnę kainą. Vienas iš paprasčiausių būdų, grįžti namo ir įsijungti kompiuterį. Internete galima surasti lygiai tą patį dviratį už šiek tiek žemesnę kainą. Kodėl taip yra? Atsakymas paprastas, internetinėms parduotuvėms nereikia patirti papildomų kaštų, tokių kaip algos parduotuvės darbuotojams, patalpų nuoma ir t.t. Tai leidžia internetinėms parduotuvėms parduoti prekes, šiuo atveju kalnų dviračius, šiek tiek pigiau nei jų konkurentai.

Kai atliksite visus šiuos veiksmus, jau turėsite dviratį, o tuomet mums telieka palinkėti jums – gero kelio!