Automobiliai / Motociklai

Ką siūlo automobilių supirkėjai?

Norėdami parduoti jums nebereikalingą automobilių galite kreiptis į bet kurį supirkėją. Tačiau prieš tai patartina išsiaiškinti kokias sąlygas gali pasiūlyti kiti rinkos dalyviai ir tada lyginti su tuo, ką pasakys pasirinktas žmogus, užsiimantis automobilių supirkimu.

Reklaminis šūkis – „Superkame automobilius“ ne visada atspindi kokybišką paslaugą. Todėl norint pasinaudoti ja, tiesiog būtina išnagrinėti visus siūlomus variantus ir pasirinkti tą, kuris jus tenkins visokeriopai.

Pradėti reikėtų nuo to, su kokiu transportu ir pakrovimo technika atvyksta automobilių supirkėjai. Gali pasitaikyti variantų, kada transportavimui yra naudojamas paprasčiausias mikroautobusiukas. Norint į jį pakrauti automobilį, visų pirma reikia jį supjaustyti į atskiras dalis. Visam šiam darbui reikia technikos, vietos ir laiko. Jei jūsų automobilis laikomas daugiabučio kiemo viduje, tarp kitų mašinų, tai minėtas automobilio išvežimo variantas tikrai netiks. Tokiu atveju reikėtų susirasti didelę mašiną, kuri turi specialų kraną ir praktiškai gali automobilį iškelti net iš siauros pastatymo vietos.

Jei pasirinkote žmogų, užsiimanti automobilių supirkimu, pakalbėkite apie dokumentų tvarkymą. Nes automobilį reikia išregistruoti. Dažnais atvejais, tokių dokumentų tvarkymų užsiima patys supirkėjai, nes jie tam turi reikalingus leidimus. Užsiimantys šia veikla rimtai, išduoda ir utilizacijos pažymas. Jei visais šiais reikalais nepasidomėjote, vėliau galite turėtų tam tikrų problemų. Supirkėjui pasiėmus automobilį ir nesutvarkius dokumentų, privalėsite jo ieškoti patys. Vėl sugaišite daug laiko ir pinigų.

Pats svarbiausias dalykas parduodant automobilį – siūlomas už jį atlygis. Logiška, kad supirkėjai dažniausiai siūlo atlygį vietoje. Jei parduodate tikrai seną ir netinkamą naudoti automobilį, susitarti galite greitai, kainos nėra didelės. Tačiau jei turite dar tinkamą važinėjimui automobilį, tik jam reikia rimto remonto, būtinai stenkitės prašyti kuo daugiau. Jeigu norite parduoti savo automobilį rekomenduoju apsilankyti http://automobiliusupirkimas.us