Kelionės / Turizmas,  Užsienyje

Ką veikti Portugalijoje?

Atsiradus tiesioginiams skrydžiams į vieną iš labiausiai nuo Lietuvos nutolusią iš Europos šalių – Portugalija, pastebimas nuoseklus skrendančiųjų skaičiaus augimas. Žmonės į šią šalį dažniausiai keliauja ne darbo reikalais, bet norėdami pailsėti ir smagiai praleisti atostogas. Natūralu, kad daug kam kyla klausimas „Ką veikti Portugalijoje?“. Pasistengsime Jums padėti ir suteikti keletą patarimų apie laisvalaikį šioje šalyje.portugaliskas vynas

  • Istorinis paveldas. Portugalija yra sena, didžią istoriją turinti šalis. Iš čia Konkistadorai keliavo užkariauti naujojo pasaulio. Ši maža šalis dar prieš mažia nei šimtą metų valdė didžiulę kolonijinę imperiją ir turėjo vieną didžiausių laivynų. Taigi istorijos mėgėjai tikrai ras nevieną muziejų bei architektūros paminklą, kurį norėsis aplankyti.
  • Kulinarinis turizmas vis populiarėja. Tiems kas mėgsta egzotinės jūros gėrybes Portugalija yra puikus kelionės tikslas. Ši šalis didžiuojasi savo nacionaliniais patiekalais bei gėrimais. Iš čia kilo daugybė visame pasaulyje itin populiarių vyno rūšių. Tai ir „Vinho Verde“ bei iš Porto miesto kilęs „Portveinas“.
  • Sportas yra kiekvieno Portugalo kraujyje. Populiariausias beabejo yra futbolas, kuris čia yra yra kaip antra religija. Tačiau Portugalai nespjauna ir į kitas sporto šakas. Kasmet  Porto mieste yra organizuojamas bėgimo maratonas, kuris yra itin palankiai vertinamas daugelio šio sporto mėgėjų, dėl savo vaizdingo maršruto ir pavyzdinio organizatorių darbo.
  • Trokštantys pasvyvesnio poilsio gali mėgautis saulės voniomis viename iš daugybės paplūdimių, o norėdami atsigaivinti įšokti į Atlanto vandenyną.

Iki susitikimo Portugalijoje.