Būstas

Ką verta žinoti apie selektyvinius stiklus?

Jei nusprendėte pirkti langus su selektyviniais stiklais, vertėtų žinoti keletą dalykų prieš perkant langus, turinčius selektyvinius stiklus. Norint konkrečiai apibrėžti kas yra selektyvinis stiklas, verta paminėti, jog šis stiklas yra padengtas plonu metalų oksidų sluoksniu, kurio dėka yra sulaikoma šiluma, o, kad šis stiklas galėtų tinkamai atlikti savo svarbiausią funkciją, t.y. sulaikyti šilumą, jis yra dedamas vidinėje stiklo pusėje, tad kambario šiluma yra atspindima atgal į kambarį. Priklausomai nuo selektyvinio stiklo kokybės, galima būti sulaikoma nuo 40 iki 70 procentų šilumos.

Jei norite paties geriausio sprendimo, langų montavimo ir priežiūros specialistai pataria dėti vieną paprastą ir vieną selektyvinį stiklą. Tačiau slektyvinių stiklų kiekis stiklo pakete gali būti ir 2 (jei iš viso yra trys stiklai).

Langai kaina, esant selektyviniams stiklams gali būti šiek tiek aukštesnė, nei langų, turinčių įprastus stiklus, tačiau pagalvokite kiek selektyvinių stiklų dėka sutaupysite šilumos – brangesni langai atsipirks tikrai greitai.

Įdomu ir tai, jog selektyvinį stiklą yra sudėtinga atskirti nuo paprasto stiklo, tačiau yra viena gudrybė: jei norite sužinoti ar stiklas yra selektyvinis, šaltą dieną pridėkite ranką prie stiklo – jei stiklas yra selektyvinis, jis bus kur kas šiltesnis nei paprastas stiklas.

Kalbant apie selektyvinis bei paprastus stiklus, nesunku pastebėti, jog selektyvinis stiklas yra brangesnis, tačiau išsaugo šilumą, o paprastas stiklas nors ir pasižymi mažesne kaina, šilumos neišsaugo, tad renkantis langus ir galvojant apie tai, kurį stiklą verta pasirinkti, reikia atidžiai apsvarstyti , kuris variantas jums yra naudingesnis: jei patalpos didelės, pagalvokite apie selektyvinius stiklus, kadangi jų dėka išsaugosite daug šilumos.

Plastikiniai langai su selektyviniais stiklais yra puikus pasirinkimas jūsų namams: šiuolaikiška bei patraukli langų išvaizda bei išsaugoma šiluma.