Įvairenybės

Kad lietus jums nebūtų baugus

cerpiniai stogai
cerpiniai stogai

Statote arba renovuojate pastatus? Kokius  cerpinius profilius pasirinksite? Lietuvoje lietūs itin dažni, pasitaiko ir stiprių liūčių, audrų. Cerpiniai profiliai apsaugo pastatus nuo neigiamo vandens poveikio, tad sulėtėja nykimo procesai bei mažėja nepageidaujamų įtrūkimų rizika. Tačiau Lietuvoje tiek daug kompanijų, tiekiančių cerpinius profilius: kuriomis pasitikėti, kokia sistema jums tinka labiausiai, kokie esminiai skirtumai ir privalumai?

Lietvamzdžių rušys

Skirtingų modelių cerpiniai profiliai stebina savo gausa. Apžvelkime keletą populiariausių pasiūlymų.

Cerpiniai profiliai SZAFIR ypatingi tuo, jog jų nesudėtingas montavimas. Taip pat ypač atsparūs temperatūrų pokyčiams, didelėms sniego bei ledo apkrovoms. Cerpes  nerūdija, tad pasirinkę šią sistemą, galėsite džiaugtis ilgalaikiu pirkiniu. Dažniausiai suteikiama 10  metų garantija.

Cerpiniai profiliai tinka labiausiai tiems, kas vertina ilgaamžiškumą, patvarumą bei lengvą priežiūrą. Kaip ir plastikiniai lietvamzdžiai – lengvai montuoami. Galimos labai įvairios komplektacijos: kiekvienam pagal individualius poreikius.

Cerpiniai profiliai ARAD tinka visų tipų pastatams. Šie lietvamzdžiai dažniausiai dengiami plimeriniu sluoksniu, kuris apsaugo nuo korozijos. Tiesa, skardiniai lietvamzdžiai kaina lenkia savo konkurentus dėl itin aukštos kokybės. Todėl daugeliu atvejų suteikiama net 30 metų garantija.

Kur įsigyti?

Cerpiniu profiliu kaina baugina tuos, kurie šių prekių kainas lygino reklaminėse skrajutėse… Kad Cerpiniai profiliai patrauktų didesnį susidomėjimą, reklamose pateikiami ne tik pigiausi, bet ir prasčiausi modeliai. Todėl neskubėkite priimti greitų sprendimų. Pasidomėkite įvairių modelių privalumais ir trūkumais, išsiaiškinkite, kokioms stogo dangos tinka vienokios ar kitokios sistemos. Paskaitykite atsiliepimus interneto forumuose, paprašykite, kad naudinga patirtimi pasidalintų draugai ar kolegos. Tuomet kritiškai pasvėrę visus „už“ ir „prieš“, aplankykite ne tik įprastines čerpinių profilių parduotuves, bet ir virtualias. Pavyzdžiui, cerpiniai profiliai įmonėje garsėja geru kainos ir kokybės santykiu, o cerpiniai profiliai virtualioje prekybos vietoje suteikia didelę pasirinkimo laisvę, patrauklias apmokėjimo ir pristatymo galimybes. Užsisakius internetu, cerpiniai profiliai pristatomi iki pat namų.

Kaip sutaupyti?

Šis klausimas aktualus bene kiekvienam statybų meistrui. Visų pirma, įsigykite tokią sistemą, kurią sumontuoti galėsite pats arba padedamas kaimyno. Ne be reikalo čerpiniai profiliai lyginami net su vaikiškosiomis lego detalėmis, nes principas toks pats. Daugelis kompanijų netgi prideda surinkimo instrukciją, kurią sekdami išvengsite klaidų ir nesklandumų. Kitas būdas sutaupyti tinka kantruoliams, kurie neskuba ir gali palaukti, bet tikisi ženkliai sutaupyti. Tai įvairios akcijos, išpardavimai, nuolaidos. Atidžiai sekite šią informaciją internete, dalyvaukite socialiniuose tinkluose vykdomuose konkursuose ir įsitikinkite, jog lietvamzdžiai ir latakai gali kainuoti mažiau.

Klientų atsiliepimai

Kad išsiaiškintume, ką apie cerpinius profilius mano patys pirkėjai, užsukome į vieną sostinės prekybos centrą. Čia sutiktas statybos darbų vadovas Linas dalinasi savo patirtimi: „Atvykau čerpinių profilių palankiausiomis kainomis įsigyti į Vilnių. Beje, atvažiavau iš Kauno, nes interneto paieškos laukelyje suvedus cerpiniai profiliai kaunas, paieškos rezultatuose neradau jokių patrauklių pasiūlymų savo mieste.“ Kitas sutiktas pirkėjas – Vilniaus rajone savo nuosavą namą statantis Kęstas, sako: „Matote, perku čerpinius profilius KROR. Vertinu jų ilgaamžiškumą ir patrauklią išvaizdą. Prie mano įmantraus namo dizaino ji bus kaip tik.“.