El. Parduotuvės

Kad pėdkelnės tarnautų amžinai.

Pirmiausia norisi paneigti mitą apie tai, kad šaldymo kamera prailgina pėdkelniųnešiojimo laiką, – šios liaudies išminties nepatvirtino nė vienas specialistas. Tačiau jie atskleidė keletą taisyklių:

1. Kad pėdkelnės tarnautų ilgai, pirkite kokybišką prekę (pasinaudokite aukščiau mūsų paminėtomis pėdkelnių pirkimo taisyklėmis).
2. Įsiuvas ne tik užtikrina patogumą ir higienines pėdkelnių savybes, bet ir prailgina jų tarnavimo laiką amortizuodamas krūvį siūlėms.
3. Pėdkelnes nešiosite ilgiau, jei jų pirštų sritis bus sutvirtinta. 30% pėdkelnių suplyšta jau pirmą nešiojimo dieną, jei jų pirštų galai nesutvirtinti.
4. T formos kelnaičių sutvirtinimas, einantis iki juosmens, padidina pėdkelnių patvarumą.
5. Tinkamas dydis. Aukštos kokybės rūbų ir pėdkelnių dydžiai turi atitikti ilgį, juosmens plotį. Pirkite pėdkelnes tik savo dydžio, tokias, kurios tinka pagal jūsų ūgį ir figūrą. Taip jausitės patogiau ir pėdkelnės tarnaus ilgiau. Supraskite, kad per mažos pėdkelnės labiau įsitemps ir todėl greičiau supliš nei tokios pačios, bet tinkamo dydžio pėdkelnės.
6. Ar mokate tinkamai apsimauti pėdkelnes? Tai itin delikati procedūra, reikalaujanti atsargumo, jei nenorite suplėšyti pėdkelnių. Įsitikinkite, kad ant jūsų rankų nėra šiurkščių nelygumų, kad jūsų nagai tvarkingi, t.y. tvarkingai nulyginti. Venkite tiesioginio nagų ir pėdkelnių kontakto. Jei mūvite žiedą ar apyrankę su akmenukais, patariame juos nusiimti prieš maunantis pėdkelnes. Priešingu atveju jums pagelbės pirštinės. Atidžiai suvyniokite kiekvieną kojinę iki pirštų galiukų. Įkiškite koją ir tempkite pėdkelnes į viršų vis palygindama jau užmautą dalį. Atsargiai užmaukite ant juosmens. Pėdkelnių labai netempkite. Nusiaukite pėdkelnes lygiai taip pat atsargiai. Patarimas – maukitės pėdkelnes drėgnomis rankomis, tuomet jos kojas apguls lygiau.
7. Pėdkelnes skalbkite dažnai, geriau rankomis. Jei skalbiate mašina, pėdkelnes reikia įdėti į specialiai tam skirtus medžiaginius maišelius. Taip išvengsite pėdkelnių pažeidimo. Džiovinkite toliau nuo šilumos šaltinių ir jokiu būdu nesugalvokite pėdkelnių lyginti.