Laisvalaikis / Pomėgiai

Kada švenčia vyrai

Pirmasis gegužės sekmadienis yra visiems įprasta diena, kai sveikiname savo mamytes. Motinos diena yra labai graži šeimos tradicija, kurios metu visa šeima dažniausiai tą savaitgalį stengiasi praleisti su pačiu brangiausiu žmogumi. Tačiau mes mylime ne tik mamytes, bet ir savo tėvelius, todėl birželio pirmąjį sekmadienį skiriame savo tėveliams ir švenčiame Tėvo dieną. Juk taip smagu nustebinti savo tėtį ir padovanoti jam bent jau lauko gėlių puokštę ar kokį nors menkniekį. Dažnai vis dar vyrauja stereotipinė nuostata, kad dovanos vyrams nėra tokios svarbios kaip moterims. Tačiau tai visai netiesa. Tiesiog visuomenėje tapo įprasta labiau lepinti moteris, tačiau tai visai nereiškia, kad dovana vyrui nereikalinga. Taigi, artėjanti Tėvo dienos šventė yra tikrai puikus būdas ne tik nustebinti, bet ir pradžiuginti Jums brangų žmogų. Šios idėjos puikiai tinka ir artėjant gimtadieniui.

Taigi vertėtų išsiaiškinti, kiek iš viso vyrai turi jiems skirtų švenčių? Visi puikiai žino, kad kovo 8-ąją vyrui grįžti namo be tulpės ar kitokios gėlės žiedo tiesiog neįmanoma, nes švenčiama Tarptautinė moters diena. Tačiau ar žinojote, kad yra ir Tarptautinė vyro diena, kuri švenčiama pirmąjį lapkričio šeštadienį. Gal dėl to, kad buvęs TSRS prezidentas Michailas Gorbačiovas iniciavo šią šventę, į ją žiūrima skeptiškai. Tačiau Tarptautinė vyrų diena yra švenčiama ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje. Ir ji tampa vis populiaresnė. Taigi jau turime bent dvi šventes, kuomet savo mylimiems vyrams galime dovanoti išskirtinį dėmesį ir dovanas.

Lietuvoje jau baigia įsitvirtinti dar viena šventė, kuri labiau skirta įsimylėjėliams ir poroms. Taip, tai Šv. Valentino diena. Šios dienos proga dovanas vienas kitam dovanoja tiek vyrai, tiek moterys. Dažnai net nežinodami tikrosios šios dienos atsiradimo priežasties, pasiduodame raudonų širdelių kultui, tačiau tenka pripažinti, kad tai dar viena diena, kada dovana vyrui, kuris užima ypatingą vietą Jūsų širdyje, yra rekomenduojama. Yra ir tokių porų, kurie šią šventę ignoruoja ir nepasiduoda raudonai manijai. Tebūnie, tačiau kas pasakė, kad dovana gali būti tik materiali? Jei tą dieną vienas kitam skirsite daugiau dėmesio, nuo to tik tvirtės abipusis ryšys.

Visi, kas tarnavo kariuomenėje prisimins Lietuvos kariuomenės dieną. Ši diena minima nuo 1918 metų, kuomet vasario 16-ąją buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23 dieną buvo sukurta Lietuvos kariuomenė. Žinoma, ši šventė šiuo metu kiek praradusi savo reikšmę, nes daugumai jaunuolių jau neteko tarnauti kariuomenėje ir ilgesingai rašyti laiškų mylimosioms. Tačiau vyresnioji karta šią šventę dar tikrai gerai pamena ir švenčia. Taigi jei artimųjų rate turite neabejingų Lietuvos kariuomenei – pasveikinkite Juos.

dovanos vyramsPati svarbiausia diena, kuomet tikrai dovanos vyrams yra privalomos, tai jų gimtadieniai. Šiuo atveju jau nebelieka jokios diskriminacijos ir sau brangius žmones lepiname dėmesiu, sveikinimais ir dovanomis, ruošiame jiems įsimintinas staigmenas.

Taigi šiek tiek praskleidę vyriškų švenčių nežinomybės skraistę pagalvokime, kokios dovanos vyrams yra pačios geriausios? Vienareikšmiško atsakymo čia tikrai begali būti, nes visi žmonės yra labai skirtingi ir tai, kas gali tikti ir patikti vienam, kito gali visai nedžiuginti. Ir tik mes, tie patys artimiausi žmonės, galime numanyti, kokių norų pilnos jų galvos. Jei turite problemą, kuomet stinga fantazijos, tuomet susitelkite ties paprastais pasakymais, kaip „aš norėčiau“, „aš visada svajojau“, „o kaip būtų gerai“. Dažnai už tokių pasakymų slypi ne visuomet brangūs, tačiau nuoširdūs ir tikri norai. Gal užteks surengti pikniką parke, ar pradžiuginti puokšte gėlių? Klaidinga manyti, kad jos skirtos tik moterims! Tiesiog nustebinkite tokia puokšte savo mylimą žmogų ir suprasite ar tai jam malonu, ar ne.