Merida sehenswurdigkeiten
Užsienyje

Kai norime ilsėtis Merida, Ispanijoje ir dar nuomotis auto

Tikrai taip, Ispanija, arba jeigu vokiškai – Spanien, yra populiariausia Europos šalis tarp įvairių atostogaujų, poilsiautojų, turistautojų ir šiai nuotykių ieškojote. Kodėl pavyzdys duotas vokiškai? Nesunku atspėti. Vokiečiai, turbūt gausiausia turistų dalis iš visos Europos keliautojų, taip labiausiai keliauja į Spanien, lanko jos sehenswurdigkeiten, nuomojasi auto, važiuoja per Salou, Valencia, Malaga, Merida ir siurbia iš gyvenimo viską ką gali. Ir Ispanija tam puikiai tinka.

Beje, tie patys vokiečiai ir toje pačioje Ispanijoje dažnai keliauja automobiliais. Jie turi du pagrindinius būdus tokioms kelionėms organizuotis – tai arba jų pačių kemperiai, arba jau nuskridus į vietą autovermietung Merida, Madrid ar tiesiog Spanien paieškos. Keliauti automobiliu – išties puikus sprendimas. Jis netinka tiems, kurie nori visą atostogų laiką tiesiog nieko neveikti ir kuo mažiau judėti. Bet jis puikiai tinka norintiems kuo daugiau pažinti, pamatyti bei aplankyti. Būtent dėl to tai yra būdas, puikiai tinkantis nuolat smalsiems vokiečiams – Merida sehenswurdigkeiten  juks pačios neapsilankys, reikia keliauti patiems, važiuoti, vairuoti, po to jau eiti, daryti viską, kad tik apžiūrėtumėte tas bažnyčias, tą senamiestį, nueitumėte į kokį nors muziejų bei pavalgytume kokiame nors super rekomenduotame restorane. Žodžiu, turizmu užsiimtumėte pilnai vadovėliškai. Bet pabandom vėl apie viską kiek iš pradžių

Kokios gi Merida sehenswurdigkeiten tikrai vertos dėmesio?

Tiesą sakant, beveik visos. Kaip ir dauguma kitų, Merida yra labai senas miestas. Architektūra, o dažnu atveju jau jos griuvėsiai, istorijos mėgėjus tikrai įtrauks. Tokie dalykai, kaip Romische Theater, Tempel der Diane ar Plaza Espana Merida mieste lankomi ko gero viso šimto procentų čia užsukančių turistų. Nu nes gi viskas čia tiesiog nuostabu, tad kodėl gi nedaryti to, ką atrodo akivaizdu, jog būtina daryti? Juk Merida Spanien, nors iš pirmo žvilgsnio ir nėra labai populiarus miestas tarp turistų, bet neabejotinai turėtų būti lankomas ir aplankomas.

Merida sehenswurdigkeiten

Taigi, atrodo, jog kelias populiariausias lankytinas vietas, arba, kaip vėlgi pasakytų vokiečiai, Merida sehenswurdigkeiten  jau aptarėme. Kas toliau? Tikrai, reiktų pažiūrėtu kas toliau, nes pažinčiai su tokiu miestu puikiai pakaks ir dienos ar dviejų. Negaiškime laiko ir judėkime.

Judėti toliau padės Merida autovermietung – autonuoma

Tikrai taip. Lankant tokius nedidelius, arba jei ir didelius – turistiniu požiūriu ne pačius įdomiausius miestus geriau juose pernelyg neužsibūti. Tam tikslui nuomotas automobilis tikrai padės. Būtent dėl to autovermietung Merida ir klesti – tiksliau ne tiek Meridoje, kiek ir daugelyje kitų Ispanijos miestų. Kai šalyje sehenswurdigkeiten tikrai daug, tai tikrai nestebina. Plačiau apie tai, ką galite veikti Ispanijoje, skaitykite čia –  https://spanien-sehenswurdigkeiten.de/merida-sehenswurdigkeiten/