El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Kai reikia tobulai nusiskusti, rinkis Gillette Mach3

Kai reikia nusiskusti į rankas tenka imti skustuvą ir skutimosi peiliukus. Yra ir alternatyvių metodų, tačiau šis labai įprastas ir daugumai vyrų pats tinkamiausias. Tačiau kuomet senasis skustuvas atsibosta arba nebepatenkina lūkesčių prasideda tikras galvos skausmas – kokį skustuvą išsirinkti.

Jau ilga laiką tarp lyderių galima sutikti Gillette Mach 3, kurie nors ir pasirodė gana seniai, tačiau vis dar yra mėgstami vyrų. Tai, kaip jau galima atspėti iš pavadinimo, trijų ašmenų peiliukai naudojantys trigubą skutimosi technologiją, kuri leidžia mažiau kartų braukti per odą, o tai, savaime suprantama, suteikia galimybę mažiau ją dirginti. Tą jau įvertinto jautresnės odos savininkai.

Gillette Mach 3 peiliukai turi specialią drėkinamąją juostelę, kuri ištepta specialiu lubrikantu, kas dar labiau palengvina ir sušvelnina skutimąsi. Be to, ši mėlynos spalvos juostelė veikia ir kaip indikatorius, parodantis, kada reikia keisti peiliuką.

Tobulesnis šių laiko patikrintų peiliukų variantas – Gillette Mach 3 Turbo. Tai didesnis lubrikanto sluoksnis, dėl to skutimasis dar malonesnis, mažiau dirginama oda ir paprastesnis procesas, todėl šie peiliukai idealiai tinka itin jautrią odą turintiems vyrams. Jei jau anksčiau nusipirkote Mach3 skustuvą – ne bėda, Gillette Mach3 Turbo peiliukai tiks ir ant paprasto Gillette Mach 3 serijos skustuvo.

Minėtieji Gillette Mach 3 serijos peiliukai ir skustuvai yra laiko patikrinti ir gaminami populiariausio ir žinomiausio gamintojo – Gillette, todėl yra puikus pasirinkimas įvairaus tipo vyrams. Jei šiandien Jums kaip tik reikia naujo skustuvo, Jums vertėtų išmėginti modernius ir patikimus Gillette Mach 3 skustuvus. Atsižvelgiant į poreikius galima rinktis ir Gillette Mach3 Turbo, ypač jei oda yra jautresnė. Jei šie peiliukai Jums neįtiks, verta pamėginti kitus, pavyzdžiui 5 ašmenų peiliukus iš Gillette Fusions serijos.

Bet koks su Gillette susiję Jūsų pasirinkimas bus teisingas ir naudingas, kadangi tai ypatinga kokybe garsėjanti įmonė, kuri savo ištikimų gerbėjų nenuvilia jau ne vieną dešimtį metų ir vis pristatyto naujovių, padedančių dar lengviau atlikti įprastą veiksmą – skutimąsi.