Paskolos,  Verslas / Ekonomika

Kai skubiai reikia pinigų

kreditai internetu
kreditai internetu

Gyvenimas yra nenuspėjamas, todėl niekada negalime žinoti, kada atsitiks situacija, kai žūtbūt prireiks pinigų. Jums padės kreditai internetu – greitas ir patogus būdas skolintis.

Nesiskolinkite iš artimųjų

Yra tokių žmonių, kurie mano, jog geriausia skolintis iš draugo, sesers ar kito pažįstamo žmogaus. Kaip yra iš tikrųjų? Artimi žmonės skolina vieni kitiems norėdami padėti sunkioje situacijoje, bet pinigai niekam nesimėto, todėl jie turi būti grąžinami laiku. Jei negalėsite po susitarto termino atiduoti pasiskolintos sumos, tai gali kilti pavojus draugystei. Žmogus, kuris skolinasi, gali net nepajusti, kad piktnaudžiauja skolintojo gerumu, todėl delsti grąžinti paskolą. O skolintojas, žinoma, tyliai sau burnos, kad artimas žmogus yra nesupratingas, nesuvokia, kad kreditai turi būti grąžinami laiku. Kaip kuo taikiau išspręsti tokią situaciją? Pasistengti kaip įmanoma greičiau atiduoti pinigus. Jūs pats ketinate kažkam skolinti? Jei tas žmogus menkai pažįstamas, tai liepkite jam pasirašyti skolos raštelį, kad turėtumėte garantiją, jog pinigus atgausite.

Spartus skolinimas

Ištikus nedideliems finansiniams sunkumams kreipkitės į greitųjų kreditų bendroves. Suteikiamos skubios paskolos internetu ir trumposiomis tekstinėmis žinutėmis. Abiem atvejais turite prisiregistruoti pasirinktos finansinės įstaigos tinklalapyje – taip sužinosite reikiamą informaciją ir gausite paskolą. Siunčiant trumpąją tekstinę žinute jos laukelyje būtina nurodyti prisijungimo prie internetinės svetainės duomenis – tik taip galite gauti paskolą sms žinute. Kodėl imamasi tokių priemonių? Viskas yra daroma dėl Jūsų saugumo, kad Jūsų duomenimis nepasinaudotų kitas žmogus ir Jūsų vardu nepaimtų kredito. Patogu tai, kad greitasis kreditas yra teikiamas visą parą septynias dienas per savaitę. Bet kokiu paros metu prisėsite prie kompiuterio su interneto prieiga, išsiųsite prašymą ir Jūsų sąskaitoje atsiras reikiama pinigų suma, Jums net nereikės išeiti iš namų. Žinoma, jei atitinkate kredito gavėjui taikomus kriterijus. Klientams, kurie skolinasi pirmą kartą, daugelyje kredito bendrovių siūlomi pirmi kreditai nemokamai. Jums nereikės mokėti jokių mokesčių, grąžinsite tik pasiskolintą sumą. Jei skolinatės ne pirmą kartą, pasidomėkite, kur siūlomos geriausios sąlygos: ilgesnis grąžinimo teminąs, mažesnės palūkanos, didesnė maksimali suma.

Reikalavimai gavėjui

Esate pilnametis (kai kurios finansinę pagalbą teikiančios įstaigos reikalauja, kad žmogus būtų bent 21 metų) Lietuvos Respublikos pilietis, turintis nuolatinį pajamų šaltinį? Sveikiname, Jūs atitinkate kredito gavėjui keliamus reikalavimus. Pastovus pajamų šaltinis gali būti ne tik darbas, bet ir įvairios socialinės išmokos, todėl suteikiami kreditai internetu bedarbiams. Būtina gerai pagalvoti, ar skolinimasis – geriausia išeitis iš susidariusios situacijos. Pasvarstykite, ar gebėsite laiku pervesti mėnesines įmokas ir po nustatyto termino grąžinti visą pasiskolintą sumą. Abejojate? Geriau nesiskolinkite, nes skolinimasis turi būti vykdomas atsakingai, ypač, kai imami kreditai internetu ilgesniam laikui. Sudėtinga prognozuoti, ar ateityje gausite stabilias pajamas, ar dirbsite toje pačioje darbovietėje, ar turėsite darbą. Neapgalvotas skolinimasis gali įklampinti į dar didesnius finansinius sunkumus. Jei laiku negrąžinsite pinigų, tai turėsite problemų su teisėsauga, be to, nukentės Jūsų kreditingumo istorija. Būsite laikomas nepatikimu klientu, nesugebančiu tinkamai vykdyti prisiimtų įsipareigojimų, todėl nenustebkite, kad ateityje Jums nebus teikiami kreditai internetu. Tokiu atveju vienintelė išeitis būtų skolinimasis su užstatu, bet tai rizikingas pinigų gavimo būdas, nes galite prarasti namą, automobilį, žemės sklypą, kitą kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą.

Taigi skolinimasis – atsakingas žingsnis, jį ženkite su profesionalais. Skolinkitės iš patikimų kredito bendrovių, o ne iš draugų, kad nekiltų pykčių. Svarbu tai, kad kreditai internetu suteikiami lengvai ir greitai visiems, kas atitinka reikalavimus.

Šaltinis: vivus.lt