Verslas / Ekonomika

Kaip apsigaminti nuosavą kalendorių?

Šiame straipsnyje papasakosiu kaip galima paprastai namuose pasigaminti nuosavą kalendorių, juk kalendorių gamyba spaustuvėse užsakant vienetinius užsakymus yra gana brangus malonumas. Kam beprasmiškai išlaidauti, kai kalendorių galima pasigaminti ir namuose, naudojant Microsoft Word programą.

Kalendoriaus gamyba iš tiesų nėra labai sudėtingas procesas. Daugumą kompiuteriais besinaudojančių žmonių nežino, kad savo įrenginyje turi tinkamas programas šių gamybai. Microsoft Word yra įdiegta funkcija kalendorių gamybai. Naudojant šį įrankį galite pažymėti jums svarbias datas ir informaciją. Taip pat naudojant šią programą galite pasirinkti įvairiausius jums patinkančius stilius. Po viso atlikto darbo jums tereikia tūrėti spausdintuvą ir „vuolia“ jūsų kalendorių gamyba baigta.

Taigi norint gaminti kalendorių jums reikia atsidaryti Microsof Word programą (kadangi pats naudoju anglišką šios programos versiją, visas nuorodas rašysiu šia kalba). Įjungę programą spauskite File  >  New Document   >  Calendars. Pasirinkus šią funkciją tūrėtumėte išvysti atsidariusį naują valdymo skydą. Jame galite pasirinkti jau visiškai sukurtą kalendorių ir jį vėliau modifikuoti.

Taip pat galite pasirinkti „Other Calendar“ funkciją. Spauskite „Calendar Wizard“ mygtuką, kai kuriems vartotojams gali reikėti atsisiusti šį įskiepį Pasirinkus šią funkciją galite susikurti savo norimo kalendoriaus stilių. Baigę atlikti pakeitimus tiesiog paspauskite „Finish“ mygtuką, Microsoft Office programa jūsų kalendorių atidarys naujame lange. Šiame etape į kalendorių jūs galite įsidėti norimas nuotraukas. Nepamirškite išsaugoti atlikto darbo.

Patikrinkite savo projektą. Pasižiūrėkite ar kalendorius ir jame pažymėtos datos atitinka jūsų reikalavimus, ar įdėtos nuotraukos neišsikraipė ir dera tarpusavyje. Jei viskas gerai, galite spausdinti savo darbą. Jeigu norite, kad jūsų kalendorius atrodytų profesionaliau, galite maketą išsaugoti savo nešiojamojoje laikmenoje ir nunešti į ofiso reikmenų parduotuvę, kurioje jums bus pasiūlytas spausdinimas ant kokybiškesnio popieriaus.

Štai ir viskas, jei visus procesus atlikote teisingai prieš jūsų akis tūrėtų gulėti naujutėlaitis kalendorius. Norėčiau pridurti, kad norint dar profesionaliau pasigaminti kalendorių galima naudoti ir kitas programas, tokias kaip „Photoshop“, „Corel Draw“, „Microsoft Publisher“. Tačiau naudojimasis jomis yra gana sudėtingas. Tūrėtumėte būti jau įgudęs šių programų vartotojas norėdamas pasigaminti kalendorių. Šiuolaikinių technologijų dėka kalendorių gamyba tapo prieinama visiems!