Pirkiniai / Paslaugos

Kaip atskirti originalius kvepalus?

Paskutiniu metu žmonės pradėjo investuoti nemažus pinigus į savo išvaizdą ir įvaizdžio kūrimą. Norint susirasti gerą darbą ar vystyti sėkmingą karjerą privalu kurti teisingą, darbo aplinką atitinkantį įvaizdį. Prie šio stipriai prisideda ir Jūsų dėvimi kvepalai. Visgi neseniai smogusi ekonominė krizė leido išpopuliarėti piratinėms prekėms tarpe jų ir padirbtiems aromatams. Dažnai pirkėjai išvydę pigesnę, jų mėgstamo gamintojo prekę apsidžiaugia ir nedelsiant ją įsigyja, nesuprasdami, jog ši ne tik kad nėra originali, bet ir gali pakenkti žmogaus odai ir sveikatai.

Visų pirma, reikia pasirinkti tinkamą vietą, kurioje perkate kvepalus. Paprastai padirbtų aromatų nenusipirksite universalinėse parduotuvėse ar specializuotose prekyvietėse. Kita vertus, reikėtų vengti gatvės pardavėjų arba prekybininkų vaikštančių į namus.

Taip pat visada patikrinkite pakuotės išorę. Įdėmiai apžiūrėkite maišelį, į kurį įvynioti kvepalai ir dėžutę. Jei celofanas yra purvinas, suraižytas ar netolygiai glunda prie pakuotės, didėja grėsmė, kad tai padirbta prekė. Taip pat reikėtų pasižiūrėti iš kokio popieriaus yra pagaminta dėžutė, ar jos kampai nesulankstyti.

Kitas svarbus punktas yra gaminio ženklas. Pavyzdžiui Versace kvepalai kartais gali būti pažymėti Versache ženklu. Taigi išžiūrėkite ar ant pakuotės nėra spausdinimo klaidų, ar visos ženklo spalvos atitinka originalą. Taip pat reikėtų žinoti, kad kvepalų gamintojai brūkšninį kodą visada deda ant pakuotės dugno.

Galiausiai kalbant apie matomus piratinių prekių neatitikimus, reikėtų paminėti buteliuko dizaino gamybos klaidas. Kiekvieni gamintojai stengiasi sukurti tokią talpą, kurią būtų sunku nukopijuoti. Jei turite galimybę išpakuoti kvepalus, patikrinkite talpos formą, stiklo skardumą, spalvą, dažų kokybę. Be to paprastai ant buteliuko montuojamas aromato purkštukas būna pagamintas iš metalo, tuo tarpu piratai naudoja plastmasinius purkštukus.

Pagaliau išbandydami kvepalus tūrėtumėte atkreipti dėmesį į šių kvapo savybes. Neoriginalūs produktai dažnai turi jaučiamą aitrumą, dirgina nosį. Taip pat galite palyginti skysčio likvidumą. Užtepus padirbtą skystį ant rankos jis būną riebus ir nemaloniai išsisklaido ant odos. Galiausiai užpurškus piratinių kvepalų ant stiklo galima matyti tamsias dėmes, tuo tarpu originalieji būna skaidrūs.