Būstas

Kaip elgtis su labai dideliais baldais?

Išsirinkti baldus ir galiausiai juos nusipirkti, žinoma, yra pats didžiausias darbas. Tiesa, kartais atsiranda kliūčių, kurių nesate numatęs. Viena iš jų – naujųjų ar senujų baldų perkėlimas. Kartais baldai užstringa ties kambario durimis.

Jei iš pirmo karto nepavyko pabandykite reikiamą baldą pasukti įvairiais šonais. Galbūt jums pavyks išlikti kantriam ir gražiai prakišti spintą, sofa ar didelį fotelį. Tiesa, būkite atsargūs. Galite baldus lengvai apgadinti. Jų pamušalai ar kiti papuošimai gali užkliūti už durų rankenos ar kitų baldų ir pridaryti niekam nereikalingų nuostolių.

Įdėmiai apžiūrėkite baldus. Daugelis šiuolaikinių baldų yra pagaminti taip, kad juos būtų galima išardyti. Žinoma, kad nesinori lupti ir vėliau vėl klijuoti sofos ar spintos ar net stalo paviršių. Taigi, pirmiausia apžiūrėkite dalis, kurias pašalinti galima lengviausiai. Tai gali būti ratukai, stalo, sofos ar spintos kojos. Kartais kai kurias dalis galima nesunkiai nuimti, nors iš pirmo žvilgsnio tai padaryti ir neįmanoma. Skirkite laiko tyrinėjimui.

spintos

Išmatuokite baldus ir durų staktą. Galbūt ertmė yra tiesiog per maža ir manevruojant baldų išnešti nepavyks. Net ir tokiu atveju verta pabandyti nuimti duris nuo vyrių ir bandyti pranešti. Kitu atveju telieka kviesti meistrus ir ieškoti geriausio sprendimo. Dar kartą peržiūrėkite ar neįmanoma baldų išardyti.

Ji gyvenate pirmajame aukšte, galite bandyti įkelti baldus pro langą. Žinoma, turite būti įsitikinę, kad langai yra pakankamai dideli. Taip pat turite būti įsitikinę, kad baldus bus įmanoma tvirtai pritvirtinti prie technikos, kuri juos užkels į reikalingą aukštį.

Galiausiai, jei nepavyksta išgabenti senųjų baldų ir jie neturi išliekamosios vertės, pamirškite idėja juos kažkam atiduoti ar parduoti. Juos teks kokiu nors būdu išardyti ir išgabenti. Jei baldai vis dėl to yra vertingi, kreipkitės pagalbos į specialistus.

Tuo tarpu, jei nepavyksta į kambarį įnešti naujųjų, iš karto skambinkite į parduotuvę, kurioje baldus įsigyjote. Greičiausiai įmonė, kuri parduoda tokius baldus turi patirties, kaip juos galima įnešti į kambarį. Savo akimis esu matęs, kaip keli paprasti darbininkai pusę valandos atsargiai manevravo ir braukė prakaitą, bet baldus į kambarį įnešė.