Skyrybos be advokato
Pirkiniai / Paslaugos

Kaip gali atrodyti galimi skyrybų taikos sutarties punktai

Negaliu nepasidalinti, kaip gali atrodyti galimi skyrybų taikos sutarties punktai.
Paprašius atsiųsti susitarimo galimus punktus gauni žmogau visą moralą ir dar reikalavimą atsiprašyt, kad buvai sumuštas tų pačių rankų, kurios klaviatūrą spaudė rašydamos tekstą.

 

Taigi, mergaitės, prieš tekėdamos, nepamirškite ir prieš vedybinės sutarties, klausimo apie smurtą ir visų kitų dalykų aptart, nes kitu atveju – tiesioginis terorizmas ir dar legalus, nes mūsų valstybėje įrodyti psichologinio smurto neįmanoma.

 

Ieškote profesionalių teisininkų skyryboms? Spauskite čia → https://teisesangelai.lt/

 

Kitos net nusižudo. Įsivaizduokit, kokios žinutės yra tiesiog žinutės…

 

Beje net tris kartus man linkėjo „nebebūti”, o vieną kartą šalia dukros tai įvardino tiesioginiu žodžių junginiu. Aišku, bet tarnybos gi tik „rekomenduoja”, o kai reikia prisiimti atsakomybę ir dirbti – jų nėra. Nes jos vis dar cituoja įstatymus ir visiškai nesigilina į konkrečius atvejus. Tai, kam ta pagalba, gal jos ir nereik?…

 

Vos atrodo, kad gal jau bus pagaliau ta šviesa tunelio gale, vėl žemyn…
Mieli JO draugai, tikiu ne vienas skaitot, gal galite atvesti jį į protą? Jau laikas… Laikas prisiimti atsakomybę ir už pakeltą ranką ir koją ir moralinį smurtą. Jau laikas. To užtektų. Ir skirstomės savais keliais.
Tai va, paskaitykit, kaip viskas atrodo, kai šeima po metų bylinėjimųsi nori skirtis. Panašu skirsimės po 10 metų nes, nu kas pasirašytų po tokiu marazmu.

 

P. S. Informacijoje nenurodomas šaltinis ir kiti asmens duomenys, kuriuose butu minimos konkrečios pavardes, informacija nebuvo nurodyta, kaip slapta, tad galiu dalintis, ir skalbti skalbinius, kiek tik reikės, jei tik tai duos rezultatą