Pirkiniai / Paslaugos

Kaip įsigyti kvepalus nemokamai?

Šis straipsnis yra skirtas tikroms laputėms. Iš tiesų, standartinio tam tikros firmos ar pavadinimo kvepalų kiekio nemokamai įsigyti yra neįmanoma. Vis dėlto jei jūs mėgstate eksperimentuoti ir nenorite išleisti kvepalams nė skatiko mano siūlomas būdas tūrėtų būti tinkamas jums.

Taigi šiuo atveju aš kalbu apie kvepalų pavyzdžius. Savaime suprantama, kad naudodami pavyzdinius kvepalus jūs ne visada kvėpinsitės savo mėgstamu aromatu, bet tūrėsite galimybe eksperimentuoti ir nuolatos kvepėti kitaip. Geriausia, kad už tai jums nereikės mokėti. Vis dėlto supraskite ir tai, kad tokių pavyzdžių esmė yra priversti jus pamėgti tam tikrą kvapą, dėl to reikėtų nepiktnaudžiauti ir kartais įsigyti vieną ar kitą buteliuką. Toliau pateiksiu tris būdus kaip įsigyti kvepalų pavyzdžius.

Pirma galite apsilankyti universalinėje parduotuvėje, kurioje yra kvepalų skyrius. Jei ten randate kvapą, kuris jus sudomino paprašykite konsultanto duoti jums šių kvepalų pavyzdžius. Be to, nesielgite lyg ketintumėte pirkti pasirinktą aromatą, taip tik gaišinsite parduotuvės darbuotojo laiką. Užtenka tiesiog paprašyti kvepalų pavyzdžio išbandymui. Konsultantas tikrai jums padės.

Antra, kvepalų pavyzdžių galite ieškoti grožio žurnaluose. Didieji mados leidiniai dažnai būna pripildyti kvapiųjų juostelių. Taip pat galite tikrinti senus žurnalus, kurių, kaip bebūtų keista, galima įsigyti internetiniuose aukcionuose už nedidelę sumą. Kitas būdas, dabar populiarėjančios senienų išparduotuvės, (gatvės išparduotuvės), keletą kartų teko ten rasti amerikietiškuosius „Vogue“ žurnalus, kuriuose yra begalė bandyminių aromatų juostelių.

Trečia, galite įsigyti pavyzdžius iš internetinių parduotuvių. Kai kurios pasaulinės kompanijos prašo užpildyti tam tikras apklausų anketas už kurias atsilygina. Pavyzdžiui, jei jums patinka lacoste kvepalai galite apsilankyti šios kompanijos tinklalapyje, ne kartą iš ten teko siųstis įvairiausius pavyzdžius skirtus tiek moterims, tiek vyrams. Taip pat „pagooglinusios“ galite rasti ir kitų firmų teikiančių tokią pačią galimybę

Aišku ši gudrybė gali pabosti ir iš tiesų reikalauja nemažai laiko, nes kvapiųjų juostelių užtenka trumpą laiką. Kaip bebūtų naudojantis jomis galite paįvairinti savo įvaizdį, o kartais net nustebinti savo partnerį ar draugus.