Pirkiniai / Paslaugos

Kaip išrinkti nepamirštamą dovaną vaikui

Išrinkti dovaną savo vaikui yra labai paprasta, nes mes jį puikiai pažįstame ir žinome visus jo norus. Tačiau kur kas sunkiau yra sugalvoti, kas patiktų vaikui, kurį matome ne taip dažnai. Kokį žaislą išrinkti ir padovanoti savo draugų atžalai, sūnėnui ar krikštadukrai…

Vaikai auga ir keičiasi taip greitai, kad kartais sunku nuspėti, kas juos sužavės ir bus įdomu šįkart. Todėl pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip išrinkti dovaną vaikui.

1 patarimas. Jeigu įmanoma, pirmiausia pasitarkite su tėvais.

Kartais paprasčiausia yra tiesiog paklausti tėvų, kas jų vaikučiui būtų ideali dovana. Skambtelėkite ar tiesiog parašykite elektroninį laišką. Vaikai dažnai turi mėgstamą užsiėmimą, būna įsimylėję animacinių filmukų herojus ar pasakų personažus. Galbūt mažylis kažką kolekcionuoja. Kartais susidomėjimas kokia nors veikla ar žaislu būna trumpalaikis, tačiau tuo metu, atrodo svarbiausias pasaulyje.

Taip pat svarbu atsiklausti tėvų, kokius žaislus jie perka savo vaikui. Kai kurie tėvai neperka savo dukroms barbių, o sūnums neleidžia žaisti su šautuvais. Tokiu atveju geriau laikytis tėvų nustatytų taisyklių, kad išvengti nemalonios situacijos.

2 patarimas. Pirkite žaislus internetinėse parduotuvėse.

Jeigu neturite savo vaikų arba jie jau gerokai ūgtelėję, o jums reikia sveikinti mažylį, dažnai praverčia internetinės žaislų išparduotuvė, kurioje galima rasti išsamius žaislų aprašymus bei nurodymus, kokio amžiaus vaikams yra skirtas žaislas. Todėl pasirinkę populiariausią ir geriausiai tinkantį žaislą, galėsite jį nupirkti neiškeldami kojos iš namų. Jūsų išrinkta dovana bus pristatyta tiesiai jums į namus. O jeigu atvykti pasveikinti nėra galimybės, dovana bus įteikta tiesiai mažajam jubiliatui.

3 patarimas. Klasika.

Yra keletas dovanų vaikams, jau tapusių klasika ir kaskart pradžiuginančių mažuosius. Tai įvairūs konstruktoriai, lėlė barbė, radijo bangomis valdomi lėktuvai. Šie žaislai patinka daugumai vaikų, todėl puikiai tiks, jei neapsisprendžiate, ką išrinkti.

4 patarimas. Dovana visai šeimai.

Kartais dovana visai šeimai gali būti puikus sprendimas, ypač per Kalėdas. Padovanokite įdomų stalo žaidimą, kuris patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Bus smagu visai šeimai leisti vakarus kartu. Tačiau prieš pirkdami įsitikinkite, ar jie dar neturi tokio žaidimo.

Kad dovana būtų dar įspūdingesnė ir pradžiugintų vaikus, žaidimą supakuokite kartu su saldainiais, guminukais ir kitais skanėstais. Mažieji bus sužavėti.

5 patarimas. Supakuokite!

Ir galiausiai, labai svarbus dovanos įpakavimas. Vaikai mėgsta išpakuoti dovanas, todėl supakuokite žaislą į spalvingą popierių, užriškite įspūdingą kaspiną, prikabinkite atviruką. Taip paruošta dovana suteiks daug džiaugsmo akimirkų.

Šaltinis: titerite.lt