Įvairenybės

Fotosesijos vieta – kaip išsirinkti?

fotosesijosFotosesijai vietos pasirinkimas yra labai svarbus momentas. Vieta, kurioje vyksta fotosesijos atspindi žmonių charakterį, dinamiką, nuotaiką ir t.t. Dėl to į vietos pasirinkimą reikia atkreipti didelį dėmesį ir ypač kai yra fotografuojami vaikai arba daromos šeimos arba asmeninės fotosesijos. Tinkamas vietos pasirinkimas fotosesijoms – tai užduotis, kad ji praeis lengvai ir įdomiai visiems dalyvaujantiems nuo fotografo iki jo herojų.

Namie ar lauke?

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint fotografuoti namie – tai dalyvių amžius. Vaikams iki metų laiko malonesnė ir ramesnė aplinka yra namai. Vaikus, kurie dar nemoka vaikščioti, lengviau fotografuoti namuose, nes reikalui esant galima juos paguldyti, pasodinti ir visi patogumai yra po ranka. Jeigu vaikas pradeda vaikščioti, tai galima geru oru trumpam išeiti į lauką. Kartais geroms nuotraukoms trukdo oras ir žiemą geroms vaikų fotosesijoms būna „ne sezonas“,nes per rūbus matosi tik raudonos jų nosytės. Taigi žiemą vaikų fotosesijos geresnės bus namie.

Parko zona ar miesto gatvės?

Pačios populiariausios vietos šeimos arba asmeninei fotosesijai yra parkai, nes jų yra daug ir visi jie gražūs. Parkų privalumas yra tas, kad jie visada gražiai sutvarkyti, pritaikyti pasivaikščiojimams ir juose visada gali rasti medinių suolelių, kur nuotraukos atrodys nuostabiai. Vasaros metu galima pasislėpti šešėlyje, kur nuotraukose atsispindės gamtos grožis.

Šeimos fotosesija mieste yra mažiau pageidaujama, nes tos vietos yra labiau „agresyvios“ ir perteikia ne tokią jaukią atmosferą kaip namie, bet iš kitos pusės, nuotraukos gali gautis labai gražios ir originalios.

Fotosesijos kavinėje ir kitose viešose vietose?

Gerai pradžiai ir pabaigai gali būti kavinė arba restoranas.Vasaros metu gali būt pasirinktos terasos, o žiemos metu kavinės ir restoranai pasipuošusios įvairiomis girliandomis ir žaisliukais. Patogios kėdės ir foteliai, tai jauki aplinka, kuri dalyvių herojams leidžia atsipalaiduoti ir gerai jaustis.

Taigi, tik nuo Jūsų priklauso kur ir kaip geriausiai pasirinkti vietą fotosesijoms.