El. Parduotuvės

Kaip išsirinkti patalynę?

Šiais laikais yra toks didelis patalynės pasirinkimas, kad tampa vis sunkiau išsirinkti tą, kuri padės sukurti Jūsų svajonių miegamąjį. Mes Jums pateikiame kelis patarimus, kaip išsirinkti geriausius patalynės komplektus.

1.    Dizainas
Patalynės dizainas– vienas svarbiausių aspektų, kuriuos prieš pirkdami šią prekę apmąsto kiekvienas. Drąsiai teigiame, kad ir pats linksmiausias. Vieni patalynę renkasi pagal medžiagos faktūrą arba spalvą, kiti- pagal miegamojo temą. Kai kurie kambarių dizainai yra moteriški ir romantiško, kiti- pritaikyti vyrams, tačiau dauguma lietuvių renkasi neutralius miegamuosius. Svarbiausia, ką Jums reikia nuspręsti prieš renkantis patalynę yra miegamojo kambario atmosfera, prie kurios ir turite pritaikyti patinkančią patalynę.

2.    Patalynės komplekto sudėtis
Prieš pirkdami patalynę būtinai išsiaiškinkite kokios patalynės dalys įtrauktos į komplektą kai kurie komplektai susideda tik iš antklodės ir pagalvių apvalkalų, o kiti į komplektą įtraukia ir mažų pagalvėlių apvalkalus, paklodes ir dar daugiau detalių. Kai kuriais atvejais galima nusipirkti vieną patalynės komplektą ir prie jo priderinti kitos patalynės komplekto detales.

3.    Medžiagos kokybė
Patalynės medžiagos kokybė greičiausiai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis šią prekę. Svarbu apgalvoti kaip medžiaga dėvėsis, skalbsis, liesis prie kūno. Tai ypatingai svarbu, jei patalynę naudosite kasdien. Vienos patogiausių patalynių- pagamintos iš medvilnės su tam tikru procentu satino. Šios patalynės puikiai skalbiasi ir maloniai priglunda prie kūno net šalčiausią vakarą.

4.    Medžiagos rūšis ir spalva
Prieš renkantis patalynės spalvas, svarbu atkreipti dėmesį į bendrą miegamojo koloritą ir pasirinkti tokias, kurios prie jo derinasi. Pavyzdžiui, jei Jūsų miegamasis mėlynas, galite rinktis dangaus žydrumo, pilkas, sodriai melynas arba kontrastingas geltonas, smelines spalvas. Jei miegamasis jau yra pilnai apstatytas (net mielomis smulkmenomis) pasistenkite, kad patalynė neišsiskirtų iš bendros kambario temos. Pavyzdžiui, jei kambarys modernus su minimalios stilistikos detalėmis, nesirinkite spalvotos, paveikslėliais apkrautos patalynės. Apžvelkite kambario užuolaida, lubas, sienas, nes patalynė turėtų būti panašios stilistikos. Taip pat svarbi detalė yra spalvos tonas- jei Jūsų miegamasis yra šaltų tonų, nesirinkite šaltų tonų patalynės ir atvirkčiai.

5.    Lova
Prisiminkite, kad labai svarbu apsvarstyti koks yra lovos dydis, forma ir išmatavimai, nes šie patalynės pasirinkimo aspektai yra labai svarbūs. Jei, pavyzdžiui, miegamajame turite prancūzišką antikvarinę lovą, kuri puikiai derinasi prie namų dizaino, Jums greičiausiai reiks specialiai siūtos patalynės, nes jai gali netikti standartiniai prekyboje siūlomi išmatavimai. Taip pat derinkite šiam stiliui tinkamą medžiagą, neutralias ir į akis nekrentančias spalvas- tai reikalinga tam, kad būtų išlaikytas bendras stilius. Kai kurioms lovoms labiau tinka kaimiško stiliaus patalynės, siuvinėtos gėlėmis ar peizažais. Nors šios detalės tikrai svarbios, labiausiai lova įtakoja patalynės išmatavimus, todėl tai turite apsvarstyti iš anksto.

6.    Biudžetas
Pavaikščioję po parduotuves ar panaršę internete pamatysite, kad patalynės kainos labai skiriasi. Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mes siūlome tikrai mažas ir kiekvienam prieinančias kainas. Pirmiausia, ką Jums reiktų padaryti, tai nusistatyti savo biudžetą ir pradėti paieškas, jei pastebėsite, kad pagal tokią sumą sunkiai randate norimą produktą, biudžetą kelkite. Jei pagal savo biudžetą sunkiai randate pageidaujamą patalynės komplektą, jį pabandykite sukomplektuoti iš atskirų detalių, pavyzdžiui, brangesnės antklodės ir pigesnės paklodės. Taip pat primename, kad pirkti internetu beveik visada apsimoka labiau, nei parduotuvėse ar salonuose.

7.    Jūsų kantrybė
Kad ir kokią gražią patalynę išsirinktumėte, kad ir kokia prabangi ar brangi ji būtų, gražiai atrodys tik tada, jei kiekvieną rytą ją paklosite ir ištiesinsite. Jei žinote, kad to padaryti kiekvieną rytą negalėsite, pasirinkite kažką paprasto- patalynę, kurią galite pakloti per minutę ar porą, kuri neturi išraiškingų piešinių, įmantrių detalių ar pan.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės Jums išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir skonį atitinkančią patalynę. Užsukite į mūsų elektroninę parduotuvę ir tikrai rasite kažką, kas Jums patiks.