Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos

Kaip išsirinkti proginę suknelę?

Išleistuvėms, gimtadienis, vestuvės ar ištaigingas vakarėlis – tokiu atveju tau reikia proginės suknelės. Nors šiuo metu madoje tokioms šventėms dominuoja ir koncervatyvios suknelės, tačiau puošnios proginės suknelės vis dar yra daugelio aukštosios mados kolekcijų dalis. Jei aprangos biudžetas yra pakankamai didelis, Lietuvos parduotuvėse galima rasti ir tokių mados namų kaip Stefanel, Escada, Armani ar Michael Kors suknelių, taip pat kitų prabangių firmų suknelių galima rasti ir internetinėse parduotuvėse.

SuknelėsJei tokioms ištaigingoms suknelėms visgi gaila pingų, įvairiose šalies parduotuvėse galima rasti ir panašių suknelių variantų, kurios savo puošnumu ir prabanga neatsilieka nuo garsiausių mados namų kūrinių. Žinoma, svarbu išsirinkti ne tik skonį, bet ir figūrą atitinkančią suknelę. Proginės suknelės neretai būna ilgos ir berankovės, tačiau egzistuoja ir trumpų ar rankas dengiančių suknelių alternatyva. Be to, daugelis suknelių yra sukurtos taip, jog išryškintų geriausias moters kūno vietas ir paslėptų kokius nors figūros netobulumus. Pavyzdžiui ilgas ar varpo formos suknelės sijonas paslėps stambesne šlaukis, jo dirželiu išryškintas liemuo pabrėš liekniausią moters kūno dalį. Tokiu atveju mergina atrodys itin liekna. Raukiniais ar ornamentais papuošta suknelės viršutinės dalis padės sukurti didesnės krūtinės iliuziją, o tos, kurioms tokių papuošimų nereikia, geriausiai atrodys su berankove suknele širdelės formos ar už kaklo surišamu viršumi.

Taip pat, nevalia pamiršti ir proginės suknelės spalvos reikšmės. Juoda suknelė puošniai atrodys visada, nes tai viena klasikinių, prabangą atspindinčių spalvų, todėl net su tokioms spalvos negausiai dekoruota suknele moteris atrodys nepriekaištingai. Be to, juoda spalva lieknina figūrą. Šviesios suknelės labiausiai tinka figūros problemų neturinčioms merginoms bei itin gražiai atrodo ant įdegusio kūno. Mėlyna ar žalia suknelė geriausiai išryškins akių spalvą, raudona padės atrodyti itin prabangiai ir netgi egzostiškai, nes šios spalvos proginės suknelės – vienų garsiausių Valentino mados namų vizitinė kortelė.

Taigi, ypatingai progai reikalinga ir ypatinga suknelė, todėl nereikia galvoti ar verta pirti tokį rūbą, svarbu rasti sau tinkantį ir patinkantį, o kadangi proginių suknelių įvairovė yra itin didelė, tai padaryti tikrai nebus sudėtinga.