Įvairenybės

Kaip išsirinkti tinkamą proginę suknelę

Karen Millen Beautiful Cotton Lace Pencil Dress MagentaJeigu jums parūpo progines sukneles internetu, tai jau turbūt laukiate nesulaukiate kokio nors žavaus pokylio,  malonių draugės vestuvių ar mergvakario, o gal įmonės gimtadienio, o gal net ir savo. Kaip ten bebūtų, progines sukneles atrodys tikrai gerai tik tada, kai tinkamai jas išsirinksite. Šiandien padėsime susigaudyti, kokie yra pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos yra pasirenkami tokie drabužiai.

Savo kūno sandara

Pirmasis ir pats svarbiausias kriterijus visada visur yra jūsų pačių kūno duomenys. Jeigu esate aukšta ir stambi, tai tikrai neimsite S dydžio suknelės, o jeigu esate žemaūgė su stambiomis šlaunimis, tai vargu ar imsite ilgą laisvai krentančią lieknoms aukštaūgėms skirtą suknutę. Kaip ir visi kiti dalykai pasaulyje, drabužiai taip pat reikalauja harmonijos. Todėl progines sukneles internetu reikėtų ieškoti savo dydžio. Kitas dalykas – atsižvelgti į savo kūno gražiausias vietas. Auksinė taisyklė sako, kad proginiai rūbai (ir apskritai – skoningi rūbai), jeigu už lango nevyrauja mirtini karščiai ir nėra būtinybės apsinuoginti – tai proginiai rūbai turėtų apnuoginti tik vieną kūno dalį. Kurią? Išsirinksite būtent jūs, ne kas kitas. Jeigu norite atrodyti kuo mažiau vulgariau, o labiau elegantiškai – puikiai tiks apnuoginti pečiai, kaklas ar rankos. Tai turėtų irgi būti daroma tada, kai šios kūno vietos yra patrauklios, o ne tokios, kurias esate visuomet paslėpti (tarkime, daug randų ar apgamų). Jeigu norite atrodyti labiau gundančiai, galite apnuoginti nugarą, kojas, dėvėti gilią iškirptę – tik viską daryti atskirai, o ne su vienu rūbu. Be to, reikia žiūrėti į savo sudėjimą. Jeigu esate storo liemens, gražiau bus, kai progines sukneles internetu to neparyškins ir, tarkime, dėvėsite suknelę su pūsta sijono apačia bei įliemenuota talija – tada atsiras daugiau klasikinės smėlio laikrodžio figūros požymių.

Šventės pobūdis

Dar vienas dalykas, pagal kurį turėtų būti pasirenkamos progines sukneles internetu – šventės, į kurią keliaujate, pobūdis. Jeigu tai prakilnus senelio ir senelės jubiliejus – tuomet visai gerai atrodys ilgos progines sukneles internetu. Taip pat ir tada, kai švenčiamos didelės, kilmingos ir net pompastiškos vestuvės. Ypač, jeigu net gavote įspėjimą iš rengėjų, jog puošitės kaip karaliai. Tačiau kai einate į paprastą įmonės gimtadienį ar kitokią kuklesnę šventę – tai ir apranga turėtų būti kuklesnė. Dar vienas kriterijus – rengėjų pastabus. Dažnai organizatoriai mėgsta padaryti teminį vakarėlį. Taigi, galbūt jums tiesiog reikės išsirinkti kažką labai kūrybingo arba atspindinčio visai kitą laikotarpį. Tada jūsų dideliu dydziu progines sukneles internetu turės būti visai ne paprastutės kokteilinės, o Karmen vaidmenį pabrėžiančios, ar pan.

Metų laikas

Be abejo, kad ir kokie būtų kiti reikalavimai, dar svarbu žiūrėti ir praktinių savybių. Drabužis turi tikti klimatui, metų laikui, vakarėlio pobūdžiui. Jeigu švenčiate gamtoje, jachtose, sodyboje – tai kažin ar gerai bus maskatuotis su ilgiausia pūsta suknia. Tačiau, jeigu turite pokylių salę, tada jau kitas reikalas. Vasarą gerai atrodys lengvutės, netgi kartais peršviečiamos vakarines sukneles internetu, žiemą geriau dėvėti kažką iš storesnių audinių. Taip pat galima paderinti aksesuarų, kurie suteiktų ir stiliaus, ir šilumos. Tarkime, dailus ant pačių nugulantis šalis ar kailinė „bolero“, taip pat ir ilgos pirštinės. Prie vakarinės suknelės žiemą geriau bus vilktis ilgaaulius batus, be to, elegantišką paltą ar kailinius vietoje slidininko striukės. Galima priderinti ir elegantišką skrybėlę, nors pastaroji vasarą gali apsaugoti nuo saulės, žiemą – nuo šalčių.