Būstas

Kaip išsirinkti tinkamiausią spintą

SpintosKlausiantiems, kodėl kiekvienas iš mūsų baldams turime skirti tiek daug dėmesio, yra vienas labai paprastas ir aiškus atsakymas – todėl, kad pastarųjų draugijoje praleidžiame bene daugiausiai laiko. Baldai mus supa nuolatos, kad ir kur mes būtumėm – namuose, biure ar parduotuvėje. O vieni iš dažniausiai visur sutinkamų baldų yra spintos. Pasitaiko atvejų, kai apsilankę tam tikroje vietoje mes akivaizdžiai pastebime, kad ten stovintys minėti baldai visiškai nedera prie aplinkos.

Taigi, ką daryti, kad šie baldai gražiai atrodytų ir derėtų prie patalpos interjero? Kaip išsirinkti tinkamiausią spintą? Turbūt iš įvairių žmonių būtų galima išgirsti skirtingų atsakymų variantų. Kiekvienas turime savitą skonį, dėl kurio ginčytis tikrai niekada neverta. Tačiau, nežiūrint tokių subjektyvių aspektų, yra kelios bendros taisyklės, kurių laikydamiesi, galime sėkmingai išsirinkti tinkamą ir mūsų interjerui pritaikytą baldą.

Visų pirma reikia įvertinti spalvų aspektą. Jei spintos bus statomos jūsų namuose, tuomet nieko keista, jei vadovausitės tik į savo norais ir asmeniniu skoniu. Tokiais atvejais neretai spalvos visiškai tarpusavyje nedera, tačiau, jei šeimininkui konkrečios spalvinės gamos teikia malonumą, tai nėra blogas pasirinkimas. Kiek kitaip yra tuomet, kai konkrečiose patalpose lankosi ir daugiau žmonių. Tuomet tenka pasistengti kuo tiksliau suderinti interjero ir baldų spalvas.

Kitas labai svarbus veiksnys yra patalpos plotas. Jei nedidelėje patalpoje nuspręsite pastatyti didžiulę ir daug vietos užimančią spintą, galite padaryti klaidą. Nedidelio ploto patalpose rekomenduojama rinktis kompaktiškesnes, nedideles, o kartais netgi integruojamas spintas. Tokiu būdu yra išsaugomas subtilumo jausmas ir patalpa nebūna perkrauta. Beje, integruotų spintų durų išorę galima paslėpti po veidrodžiais – tokiu būdu mažoje patalpoje galima sukurti didesnės erdvės įspūdį.

Kaip jau buvo užsiminta, ne ką mažiau svarbi yra ir patalpos paskirtis, į kurią derėtų atsižvelgti bene visais atvejais. Kalbant konkrečiau, reikia įvertinti, kas lankysis jūsų patalpose ir kokia veikla jose bus vykdoma. Trumpai apžvelgus minėtus aspektus, galima teigti, kad spintos gali būti labai puiki ir galbūt net pagrindinė interjero detalė, kuri ne tik gražiai atrodys, tačiau ir suteiks daug naudos.