Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos,  Renginių Organizavimas,  Visuomenė

Kaip išsirinkti tinkamus vestuvinius žiedus?

vestuviu ziedasKuomet prakalbama apie planuojamas vestuves daugeliui iš karto kyla įvairiausių klausimų apie jaunosios vestuvinę suknelę bei sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus. Tai yra vieni pagrindinių vestuvių elementų, be kurių sunkiai įsivaizduojamos bet kokios vestuvės.

Vestuviniai žiedai – tai abiem partneriams skirtas vestuvinis atributas, kuris vieniems simbolizuoja meilę, kitiems santarvę, tretiems tai tėra ženklas išduodantis jog žmogus yra susituokęs. Nesvarbu, kokia asmeniui vestuvinių žiedų prasmė, tačiau sunkiai galima rasti besituokiančią porą, kuri atsisako vestuvinių žiedų.

Populiariausi yra auksiniai vestuviniai žiedai, kurie mūvimi jau nuo senų laikų. Auksiniams vestuviniams žiedams populiarumo suteikia tai, jog jie yra ilgaamžiai, o auksas – gana brangus ir nekasdienis metalas, tad puikiai tinka vestuvėms.

Be įprastų geltono aukso žiedų į populiarumo viršūnę kelią bando skintis ir baltojo aukso vestuviniai žiedai. Šie yra išskirtinesni, brangesni ir kai kuriems žmonės gražesni, kadangi geltonasis auksas pastaruoju metu yra kiek praradęs savo žavesį būtent dėl į akis krintančios spalvos.

Vestuviniai žiedai retkarčiais būna ir kitokio metalo, ne tik aukso. Tai gali būti ir sidabriniai vestuviniai žiedai, ir žiedai su platina ar kitais brangiais metalais. Dar retesniais atvejais besituokiančios poros renkasi ne vestuvinius žiedus, bet kitus aksesuarus, pavyzdžiui auksines ar sidabrines grandinėles, sages ar panašiai.

Visai nesvarbu, kokie vestuviniai žiedai išsirenkami ar koks kitas aksesuaras, tačiau svarbiausia, jog šeimą kuriantys žmonės šiuos atributus rinktųsi nuoširdžiai ir iš meilės.