Automobiliai / Motociklai,  Įvairenybės

Kaip išsiversti be automobilio?

Gyvenimas mieste šokdina žmones pagal vis greitesnę muziką. Susitikimai, susirinkimai, krūvos darbų ir laiko planavimas lydi kiekvieną mieste gyvenantį ir karjeros siekiantį žmogų. Tiesa, visko suplanuoti neįmanoma. Netikėtumai, kaip variklio remontas, gali sujaukti ir apversti visus planus ir greitai priversti jus ieškoti atsakymo į klausimą: „Kaip išsiversti be automobilio?”.

Jei autoservise pranešė, kad automobilių remontas būtinas, o važiuoti į darbą ir namo reikia, naudokitės viešuoju transportu. Bent jau Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos bei kitų didesnių miestų mikrorajonų gyventojai viešojo transporto sistema skųstis teisės neturi. Planuojant miesto rajonus kartu buvo mąstoma ir apie patogų žmonių susisiekimą. Beveik visi mikrorajonai buvo planuojami ir statomi dar sovietmečiu. Tuo metu viešasis transportas buvo būtinas, nes ne daug žmonių apskritai turėjo automobilius.

Tuo tarpu, jei gyvenate užmiestyje, ilgesnis automobilių remontas gali sukelti daugiau sunkumų. Užmiestyje autobusai važiuoja retai. Taigi, antroji išeitis – išsinuomoti automobilį. Tokiu atveju išvengsite laukimo stotelėje, trynimosi su kitais keleiviais viešojo transporto salone ir greičiau nusigausite iki jums reikiamo taško. Didžiausias minusas – aukšta kaina. Be to, sezono metu – nuo pavasario iki vėlyvo rudens – automobilių nuomos kompanijos būna išnuomavusios beveik visus savo automobilius. Taigi, gauti automobilį gali būti sunku. Tik žiemą kainos yra mažesnės ir galima tikėtis netgi nuolaidų.

Jei jums reikia nusigauti iki darbo vietos ar kavinės, kurioje suplanuotas svarbus susitikimas, labai greitai be taksi neišsiversite. Ypač, jei planavote keliauti automobiliu, bet jūs netikėtai sužinojote, kad jūsų automobiliui reikalingas variklio remontas. Keliavimas taksi laiko prasme gali būti net pigiau nei nuoma. Jums nereikia, kad automobilį pristatytų, nereikia pilti kuro ir laiku grąžinti. Tai patogu, kai tiksliai žinote, kur visą dieną keliausite. Tiesa, Lietuvos miestų problema – dienos metu keliauti taksi nėra populiaru, taigi, ir taksistų gatvėse neišvysite. Jiems reikės paskambinti.

Patikėkite, ne jūs pirmasis susidūrėte su panašia problema, ne jūs pirmas ieškojote sprendimo. Taigi, jau yra pramintas takelis, kuriuo žengdami galite atrasti būdus išspręsti keliavimo mieste ir užmiestyje sunkumus.
automobilio remontas