Būstas

Kaip išsiversti be baldų?

Tikriausiai kiekvienam teko nors kartą gyventi nuomojamame bute, studijų metais apsistoti bendrabutyje ar pajausti, ką reiškia įsikelti į naują butą ar į naują darbo vietą. Visais atvejais apima malonus pažinimo jausmas, o vėliau apsidairius galima pastebėti, kad dar ne viskas parengta jūsų atvykimui. Namuose ar naujame biure gali nebūti elementarių baldų: spintos, patogaus stalo ar pakabos rūbams. Kaip bebūtų, išeitį gerai pagalvojus surasti nesunku.

Jei biure vis dar trūksta darbui skirtų baldų, susiraskite vietą, kur darbus jums atlikti bus patogiau. Tai gali būti tiek artimiausia kavinė su belaidžiu interneto ryšiu, tiek biblioteka, tiek jūsų pačių namai. Nebūtina, visą laiką būti darbo vietoje, svarbiausia, kad būtų atlikti darbai. Žinoma apie tai informuokite savo vadovus ar pavaldinius. Jei pastebėjote, kad daug žmonių susiduria su panašiomis bėdomis, greitai reaguokite ir pasiūlykite taip pat ir savo kolegoms rinktis tokį variantą.

Be drabužių spintos ar drabužių pakabos, kur galite pakabinti savo švarką ar paltą, tiek namuose, tiek biure išsiversti gali būti sunku. Kai kurių drabužių lankstyti negalima. Taip pat negerai jei jie guli sulankstyti stalčiuje. Jei laikinai tokia situacija yra jūsų namuose – išeitis susirasti pakabą ir juos pakabinti ant bet ko, kas gali išlaikyti jūsų drabužio svorį. Tai gali būti rankenos, skersiniai, rankšluosčių kabliukai ir pan.

Jei trūksta vietos visiems jūsų popieriams, tušinukams ir kitoms stalo priemonėms, nes spintos su daugybę stalčių dar nepastatytos ir nesurinktos, čiupkite dėžes. Jose galėsite tvarkingai sudėti visus reikalingus smulkius daiktus. Vėliau, tas pačias dėžes galėsite panaudoti pertvaroms stalčiuose sukurti. Tiesiog dėžę supjaustykite ir iš kartono juostelių padarykite mažus skyrelius, kurie padės palaikyti jūsų stalčiuose tvarką. Į juos dėsite sąvaržėles, tušinukus ar užrašus – visi šie daiktai tarpusavyje nesusimaišys.

Tiesa, visi šie būdai yra trumpalaikiai. Verčiau neleiskite tokiai situacijai užsitęsti, nes visur besimėtančios dėžės atrodo neprofesionaliai, patalpoje sukabinti rūbai pasidengia dulkėmis. Be to, tvarkos trūkumas visada vargina ir blaško tiek namuose, tiek vietoje, kurioje dirbate.