Pirkiniai / Paslaugos

Kaip nusipirkti kvepalus internetu?

Kvepalai nuo senų senovės yra pripažinta įvaizdžio ir grožio dalis. Kvepalais reikia ne tik kvepintis, bet ir mokėti juos tinkamai dėvėti. Kaip reikia dėvėti kvepalus galite pasiskaityti kituose mano straipsniuose, o štai šiame daugiau papasakosiu kaip įsigyjami kvepalai internetu.

Visų pirma internetinės naršyklės tinklalapyje (google, yahoo, bing) įveskite paieškos žodžius: „kvepalai“ ar „parfumerija“ (jei ieškote užsienio prekybininkų tinklalapiuose: „perfume“ arba „fragrance“).

Patikrinkite bent pirmus 15 paieškos variantų. Jeigu žinote, kokio ženklo kvepalų jums reikia pasirinkite tą tiekėją, kuris siūlo daugiausiai parfumerijos rūšių iš daugiausiai gamintojų. Paprastai šis kriterijus atspindi prekybininko patikimumą. Beje, jei ieškote ko nors naujo užsienio tinklalapiuose galite rasti žmonių pardavinėjančių savo kurtus kvepalus. Tokie pirkiniai yra gana rizikingi, tačiau ir labiausiai nustebinantys.

Kvepalai internetu kartais pardavinėjami labai pigiai, tačiau radus tokį pardavėją svarbu patikrinti ar jis parduoda parfumeriją mažais kiekiais, galbūt jūs radote didmenininką, kuris pavienių prekių visai nepardavinėja ir jūs bandydami įsigyti jo prekes tik sugaišite daug brangaus laiko.

Taip kvepalų tinklalapiuose dažnai būna meniu juostos išskiriančios kvepalus ne pagal rūšis, o pagal kvapą: „romantiški“, „gėlių“ ir pan. Galbūt jūs neturite mėgstamo gamintojo ženklo, o tik žinote kokio kvapo norite, tokia paieškos forma gali jums padėti greičiau rasti tinkamą prekę.

Galiausiai išsirinkę prekę pažymėkite ją savo pirkinių krepšyje, dažnai norint tai atlikti reikia prisiregistruoti tinklalapyje. Drąsiai atlikite šį veiksmą, pardavėjas taip pat nori turėti daugiau informacijos apie jus, tai nėra blogai. Pažymėję prekes patikrinkite ar pasirinktas kiekis atitinka jūsų norimą.

Išsirinkę ir pažymėję visas prekes tęskite procedūrą, kuri yra apmokėjimas. Tinklalapiai, kurie nereikalauja prisiregistravimo, šiame etape paprašys jūsų pateikti pristatymo adresą ir nukreips į pasirinktą jūsų banką. Jei pirkimą vykdote ne Lietuvoje jums reikės naudotis užsienio apmokėjimo sistemomis. Dažniausiai naudojama ir patikimiausia sistema yra Paypal. Norint pasinaudoti šia sistema jums reikės Lietuvoje turimą banko sąskaitą surišti su Paypal. Šio veiksmo atlikimui pigiausiais variantas Lietuvoje būtų VISA Virtuon kortelės įsigijimas SEB banke.

Galiausiai suvedus visą informaciją dar kartą patikrinkite ar nepasikeitė jūsų sutarta suma, galimas daiktas, kad ji šiek tiek išaugs dėl įskaičiuotų pristatymo išlaidų. Po šio etapo eina galutinis pirkimo patvirtinimas ir „kvepalai internetu“ keliauja į jūsų namus.

kvepalai internetu