Automobiliai / Motociklai

Kaip panaudoti senąsias padangas?

Automobilio vairuotojai bent kartą per kelis metus yra priversti pakeisti padangas. Po kelių sezonų jos praranda savo savybes ir jas naudoti tampa nesaugu. Tiesa, po kiekvieno padangų keitimo kyla klausimas, kur dėti senąsias? Jei sprendimo dar neatradote skaitykit šį straipsnį.

Sukurkite žaidimo aikštelę. Klasiška iš padangos pagaminti sūpynes. Tereikia ant tvirtos medžio šakos pritvirtinti tvirtą virvę ir ant jos pakabinti senąją padangą. Žinoma, prieš tai ją reikia nuplauti, nes kitaip visi sugalvoję pasisupti – išsiterlios. Tai jūsų kiemo vaikams suteiks džiaugsmo. Patariame prieš imantis veiksmų pasitarti su savo žmona. Jai tokia idėja jūsų kieme gali nepatikti. Taigi, greitai ją gali tekti nukabinti ir visas jūsų darbas nueis perniek.

Iš padangų padarykite kliūčių ruožą. Jas reikia išdėstyti taip, kad jauniesiems sportininkams būtų patogu bėgioti. Tokius kliūčių ruožus mėgsta ne tik jaunieji kareiviai. Tai puiki priemonė futbolininkų ir bėgikų treniravimui.

Suraskite internete, kur galima senąsias padangas atiduoti. Kai kur už jas net sumoka, kai kur jas paima nemokama. Žinome, kad kai kuriose šalyse tai yra mokama paslauga. Bet kuriuo atveju pirkdami naujas padangas, paklauskite pardavėjų ar jie priima senąsias ir pasirūpina, kad jos būtų perdirbtos. Taip pat tai senųjų padangų perdirbimu pasirūpinti gali ir jas montuojančios įmonės. Juk padangų montavimas būtinas kiekvieno sezono pradžioje. Taigi, tikrai rasite progą ten užsukti.

Padangas taip pat galite panaudoti savo sode. Įkaskite jas į žemę ir jų viduje pasodinkite gėles ar kitus augalus. Taip pat galite padangas nudažyti įvairiomis spalvomis. Tinkamai pasidarbavus, tai gali tapti puikia jūsų kiemo puošmena.

Primename, kad padangas deginti ar išmesti miškuose ar tam nepritaikytuose sąvartynuose yra nelegalu. Deginant jos ne tik užteršia orą, bet nuodingos išsiskyrusios medžiagos gali patekti į grunto vandenį. Tuo tarpu sukrauti padangas lauke ir ilgai laikyti lauke taip pat pavojinga. Jose gali apsigyventi daugeliui žmonių nemalonias asociacijas sukeliantys gyvūnai. Taigi, verčiau iš karto tinkamai jomis pasirūpinti ar panaudoti vieną iš aukščiau aprašytų padangų panaudojimo būdų.
padangų montavimas