El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika

Kaip parduoti kvepalus internete?

Internetas labai pakeitė žmonių apsipirkimo įpročius. Atsiradus elektroninėms parduotuvėms jums nebereikia palikti namų ir keliauti iki parduotuvių, kuriose nusipirktumėte reikalingų prekių. Šiuo metu dauguma jums reikalingų produktų galite įsigyti vienu pelės klavišo paspaudimu. Tarp tokių prekių yra drabužiai, papuošalai, namų apyvokos daiktai, įrankiai, įvairiausia įranga ir kitos prekės. Kvepalai internetu įsigyjami taip pat labai paprastai. Jei jūs esate parfumerijos pardavėjas, privalote pro akis nepraleisti progos atidaryti elektroninę parduotuvę, juk tai dar vienas prekybos kanalas per kurį galite pasiekti pirkėją. Be to tokia prekyba jums gali suteikti pranašumą prieš konkurentus, kurie turi paprastas kvepalų parduotuves.

Visų pirma reikėtų susikurti tinklalapį, kuris suteiktų visą informaciją apie jūsų prekes. Jei neesate įgudęs tinklalapių dizaino kūrimo srityje galite rasti daugybę šablonų internete. Begalė internetinių tinklalapių siūlo savų dizainerių sukurtus tinklalapių modelius. Jums tereikės užpildyti nuosavą elektroninę parduotuvę kvepalų aprašymais ir nuotraukomis.

Parduotuvei priskirkite tam tikrus raktažodžius ir meta žymes, kurios atspindėtų kuo jūs prekiaujate pvz.: rožių kvepalai, citrinų kvepalai, kvepalai internetu ir t.t. Šie raktažodžiai padės surasti elektroninę parduotuvę interneto platybėse. Vartotojas suvedęs tam tikrą frazę internetinėse paieškos sistemose išvys jūsų tinklalapį.

Sukurkite galimybę vartotojams atlikti mokėjimus. Galite naudotis kitų įmonių teikiamomis paslaugomis. Pasaulyje labiausiai paplitę mokėjimai per PayPal sistemą, Lietuvoje Elektronines parduotuves aptarnauja www.mokėjimai.lt adresu įsikūrusi įmonė.

Ketvirta įsitikinkite, kad jūsų tinklalapis leidžia vartotojams užpildyte formą, kurioje nurodomas jo atsiskaitymas ir adresas, kuriuo bus pristatoma prekė.

Penkta galite apsvarstyti internetinės parduotuvės alternatyvą. Pavyzdžiui Etsy.com tinklalapis siūlo jums galimybe prisijungti prie internetinės bendruomenės ir ten prekiauti savo gamybos produkcija. Tinklalapis leidžia susikurti savo profilį ir savotišką parduotuvę – profilį (panašu į facebook), kurio pagalba galite pristatyti savo prekes ir jas parduoti.

Galiausiai stenkitės sudominti internete siautėjančius „blogerius“, kurie galėtų savo straipsniuose jūsų produkciją. Internete yra begalė žmonių, kurie apžvelgia parfumeriją, parduotuves ir pan. Labai daug pirkėjų skaito šiuos blogus ir susidaro nuomonę apie prekybininkus ir jų produkciją. Siekite sukurti internetinę žinutė, kad jūsų kvepalai internetu yra geriausi, taip pritrauksite vartotojų srautą į savo e – parduotuvę.

kvepalai internetu