Būstas,  Pirkiniai / Paslaugos

Kaip pasirengti pietums sodo kieme?

Kėdės
Baldai

Vasara Lietuvoje ko gero trumpiausias ir greičiausiai prabėgantis metų laikas. Tiesa, geri orai ir kiti vasaros malonumai žmonėms suteikia daug gerų emocijų ir palieka puikių prisiminimų. Vienas iš maloniausių dalykų,kuriuos galima padaryti, tai suorganizuoti pietus savo sode kieme ar namo verandoje.

Pirmiausia, norint surengti tokius pietus turite pagalvoti ne apie svečius ir ne apie patiekalus, kuriuos pateiksite ant stalo gražią vasaros dieną. Pirmiausia, pagalvokite apie tai, kur visi svečiai ar šeimos nariai susės, ir ant ko bus sudėti indai bei valgiai. Taigi, keliaukite į sandėliuką ar rūsį ir pažiūrėkite, kokia yra jūsų senųjų lauko baldų būklė. Ar iš viso juos turite?

Jei baldai yra geros būklės – problema išspręsta. Tuo tarpu, jei jūsų baldai yra per daug susidėvėję, pasenę ar net aplūžę, verčiau nupirkite naujus. Niekam nebus malonu sėdėti ant savo dienas suskaičiavusių baldų ar atsiremti į aplūžūsį stalą.

Lauke statomi baldai turi būti atsparūs vandeniui. Paprastai kavinėse statomos plastikines kėdės ir stalai. Plastikinius baldus daug paprasčiau prižiūrėti. Tiesa, jūsų namuose daug geriau dėrės sudedami mediniai baldai. Medis visiems asocijuojasi su namais, saugumu ir kelia tik teigiamas emocijas. Žinoma, medis taip pat pareikalaus ir daugiau priežiūros. Šiuos baldus reikės reguliariai lakuoti, nuvalyti ir prižiūrėti.

Jei jau turite baldus, parenkite svečių sąrašą. Šiandien vis populiariau atsisakyti mėsos produktų. Taigi, jei kviečiate seniai matytus draugus, pasiteiraukite, ar jie nėra vegetarai. Kitu atveju galite papulti į nemalonią situaciją, kai žmogus turės atsisakyti jūsų kruopščiai ruošto patiekalo. Taip paprašykite, kad visi svečiai atkeliautų anksčiau nei planuojate pradėti pietus. Žinoma, geriausia, kad visi draugai prisidėtų prie patiekalo gamybos. Lengviausia tiesiog pasiūlyti išsikepti šašlykų.

Dieną prieš pietus ar pasisėdėjimą lauke užmeskite akį į orus. Internete galima rasti labai tikslias pronozes rodančių tinklapių. Svarbu, kad tądien oras nesugandintų šios mažos vasariškos šventės. Jei prognozės vis dėlto nežada nieko gero, praneškite svečiams, kad pietūs neįvyks arba suplanuokite, kur žmonės galės ramiai prisėsti jūsų namų viduje.