El. Parduotuvės

Kaip pasirenkami biuro baldai?

sviesus biuro baldai

Verslo pradžia – tai tikras iššūkių metas, kai reikia sutvarkyti visus naujos įmonės dokumentus, rasti klientų ir partnerių, susikurti el. svetainę, atlikti begalę kitų darbų. Tarp jų – ir pasirinkti patalas biurui, jas išsinuomoti ir įsigyti biuro baldus. Juk biuro baldai padeda suformuoti įmonės įvaizdį, gali pritraukti arba, atvirkščiai, atbaidyti įmonės klientus.

Biuro baldų spalvos

Dažnai verslininkai neapsisprendžia, kokių spalvų biuro baldus pasirinkti. Tai skonio reikalas, tačiau geriausia rinktis natūralios medienos spalvos baldus. Tiks ąžuolo, buko, vyšnios, klevo atspalviai. Jei svarstote, ar pirkti tamsius, ar šviesius baldus, atsižvelkite į tai, ar patalpa erdvi ir šviesi, ar joje tamsoka. Tamsesnėse patalpose labiau tiks šviesūs biuro baldai. Šviesūs baldai atrodo ir lengvesni, elegantiškesni, o tamsūs baldai priduoda solidumo. Dažnai žmonės renkasi ir ryškesnių, netradicinių spalvų baldus, derina dvi spalvas, pavyzdžiui, juodą ir ryškiai žalią, rudą ir oranžinę spalvas. Kai kurios įmonės turi ir logotipus bei savo spalvą, tad galima rinktis ir biuro baldus, atkartojančius šias spalvas. Jei visgi pasirenkami įprastų, neutralių medienos atspalvių biuro baldai, prie jų galima parinkti ryškiaspalves biuro kėdes. Jei atsisakoma ir šios idėjos, tuomet biuro sienas galima nudažyti kiek ryškesnėmis spalvomis, pagyvinančiomis visą darbinę aplinką.

Baldai – kokius pasirinkti?

Biuras tiesiog neįsivaizduojamas be darbinio stalo. Apgalvokite, ar prie šio stalo sėdės vienas, ar keli žmonės, ar jei naudos stacionarius, ar nešiojamuosius kompiuterius, ar reikės pastatyti papildomą įrangą, pavyzdžiui, spausdintuvus, kopijuoklius, fakso aparatus ir panašiai. Pagal tai ir reikia rinktis stalą: arba didelį, arba mažesnį, L, U raidžių formos ar net apvalų, su dalimis kompiuterio procesoriui, klaviatūrai pasidėti ir panašiai. Parinkite ir patogias kėdes, nes ant jų sėdima 8 ir daugiau darbo valandų kasdien. Kiti pasirenkami biuro baldai – tai spinta, komoda, spintelė, didelė lentyna segtuvams, galbūt ir sofutė bei mini virtuvėlė. Viskas priklauso nuo to, ar biuras didelis ir erdvus, ar mažas, taip pat nuo kolektyvo skaičiaus. Jei biure beveik nesilankys svečių, baldai turi būti tiesiog tvarkingi, o jei nuolat priiminėsite klientus, baldams galioja jau kiek kiti standartai.