Kelionės / Turizmas,  Užsienyje

Kaip pasiruošti kelionei į Angliją atostogų tikslais?

Nors dauguma mūsų tautiečių į  Angliją vyksta studijuoti ar mokytis, verta pastebėti, jog Anglija gali tapti puikiu sprendimu ieškant, kur praleisti atostogas. Tad kaip tinkamai pasiruošti kelionei į Angliją atostogų tikslais? Rekoemnduojame pasinaudoti svetainės keleivis.info teikiamomis paslaugomis, bei turime jums keletą patarimų.

Anglija garsėja kaip šalto, vėjuoto bei drėgno oro šalis. Būtent dėl šios priežasties į Angliją  derėtų vykti vasarą – šiuo metu laiku orai bus šiek tiek šiltesni, netrūks saulės.

Pigūs skrydžiai
Keleiviai

Vienas svarbiausių dalykų, kurį verta apgalvoti vykstant į Angliją atostogų tikslais, yra transporto priemonė, kuria galima pasiekti šią šalį. Bene pats greičiausias ir saugiausias būdas, kaip pasiekti Angliją, yra lėktuvas, tačiau tikrai ne visi turistai renkasi šią transporto priemonę. Bene dažniausia priežastis, dėl kurios yra atsisakoma kelionių lėktuvu – skrydžio baimė. Jei ir jūs bijote skristi lėktuvu ar jūsų šeimos nariai jaučia tokią baimę, galite rinktis kelionę mikroautubusu autobusu, informacijos apie tokio pobūdžio paslaugą rasite į paieškos laukelį įvedę keleivių vežimas Lietuva – Anglija bei Anglija – Lietuva (vykstant į Angliją atostogų tikslais yra būtina pasirūpinti ir atgaliniu kelionės bilietu). Na, o kuomet  rasite geriausią variantą, iškarto pirkite bilietus – į Angliją išvyksta didelė dalis žmonių, tad gali būti, jog dar truputį palaukę nebegausite bilietų jums reikiamomis datomis. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog kuo anksčiau pradėsite ieškoti kelionės bilietų į Angliją, tuo pigiau juos galėsite įsigyti. Tai ypač puikus pasirinkimas tuo atveju, jei jūsų šeima gausi – įsigiję bilietus žemesnėmis kainomis, sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti kitiems tikslams.

Susiruošus į Angliją būtina pasirūpinti ne tik kelionės bilietais, bet ir apgyvendinimu. Šioje šalyje gyvena itin daug lietuvių, tad jei susiruošėte ten atostogauti, gerai pagalvokite, galbūt turite giminaičių, draugų ar pažįstamų, kurie gyvena Anglijoje ir galėtumėte pas juos apsistoti? Na, o jei galimybės apsistoti pas draugus ar pažįstamus nėra, nakvynės teks ieškoti kitur – galite rinktis viešbučius, svečių namus. Jei norite geresnio aptarnavimo bei didesnės prabangos – rinkitės viešbučius, kitu atveju pasidomėkite nakvyne svečių namuose.

Dar būdami namuose apgalvokite, kokias vietas norėtumėte aplankyti ir susidarykite jų sąrašą. Tačiau tik nuspręsti, kokias vietas norėtumėte aplankyti nepakaks – turite surinkti apie jas tam tikros informacijos (pasidomėti darbo laikais, kainomis ir pan.). Gali būti, kad pradėję rinkti informaciją apie jus dominančius objektus, būsite priversti keisti norimų aplankyti objektų sąrašą.  Beje, sudarinėdami lankytinų objektų sąrašą, nepamirškite atsižvelgti  ir į kartu keliaujančių žmonių nuomonę – svarbu, kad  priimtumėte bendrus sprendimus, priešingu atveju kelionės metu kilsiantys nesutarimai gali sugadinti nuotaiką.

Tikimės, kad šių paprastų, tačiau vertingų  patarimų dėka greitai bei lengvai suplanuosite kelionę, kurios įspūdžiai lydės jus dar ilgai. Tinkamai suplanuota kelionė garantuoja puikiai praleistą laiką.