Įvairenybės

Kaip pradėti savo verslą?

imoniu steigimasTurite puikią verslo idėją ir norite ją kuo skubiau pradėti įgyvendinti? Šiais laikais tai nesunku padaryti, tereikia žinoti, kur kreiptis. Dabar įmonių steigimas yra gerokai lengvesnis procesas, nei buvo prieš maždaug dešimt metų. Klausiate kodėl? Nes įmonių steigimas gali būti atliktas tiesiog internetu. Negana to, ši paslauga dabar yra teikiama teisininkų ir ekonomistų, tad šios srities specialistai gali jums įsteigti įmonę, o jums patiems nereikės nei daug papildomai sumokėti, nei gaišti savo brangaus laiko.

Iš viso, yra septyni svarbiausi įmonių steigimo etapai, apie kuriuos turėtumėte žinoti.

  1. Sudarykite steigimo sandorį. Tai reikėtų padaryti su įmonės steigimo specialistų pagalba. Tai pradiniai dokumentai, kurie jums bus reikalingi, norint toliau vykdyti steigimo procesą.
  2. Išsirinkite įmonės pavadinimą. Nesvarbu, ar norite steigti UAB, ar mažąją bendriją, o galbūt jums reikia VŠĮ įmonės. Bet kuriuo atveju, pavadinimas turi būti unikalus – negali būti niekur panaudotas. Valstybinės įstaigos patikrins šį dalyką, o kai patvirtins, kad įmonės pavadinimas yra tinkamas, galima bus prieiti prie trečio punkto.
  3. Atsidarykite kaupiamąją sąskaitą banke. Be abejo, šio punkto taip pat nereikės vykdyti patiems, jeigu pasirašysite sutartį su UAB steigiančiais specialistais. Kaupiamoji sąskaita yra pradinis įmonės buhalterijos tvarkymo variantas – vėliau ją reikės pertvarkyti į atsiskaitomąją sąskaitą, kuomet visi dokumentai bus paruošti ir patvirtinti.
  4. Steigimo dokumentus reikia paruošti ir patvirtinti. Paruošti dokumentus gali įmonės steigimo specialistai, o tuomet juos reikės nuvežti pas notarą, kur šie dokumentai bus patvirtinti. Ir vėl, aišku, kad UAB steigimo profesionalai tai padarys greičiau, kadangi jie bendradarbiauja su notaru ir gali dokumentus atnešti patvirtinti skubos tvarka ir už kur kas mažesnius pinigus.
  5. Notaras patvirtina ir atiduoda jau galiojančius, pasirašytus dokumentus.
  6.  Įmonė turi būti įregistruota Juridinių asmenų registre. Čia reikės apsilankyti iš karto, kuomet išeisite iš notaro. Tereikės užpildyti kelias formas ir jau būsite įregistruoti.
  7. Paskutinis punktas – reikia suderinti reikalus su banku. Tai reiškia, kad jau gavę savo įmonės antspaudą, jūs nuvyksite į banką ir ten atsidarysite atsiskaitomąją sąskaitą, kuri pakeis kaupiamąją. Vėliau, jūs taip pat galėsite užsisakyti elektroninę bankininkystę, galbūt ir korteles, reikalingas jūsų įmonei.

Taigi, čia apžvelgėme septynis svarbiausius punktus, kurie yra reikalingi, norint greitai ir sklandžiai įsteigti savo nuosavą įmonę. Be abejo, jeigu iškiltų kokių nors abejonių ar klausimų, visuomet galite pasikonsultuoti su įmonės steigimo specialistais, kurie jums turėtų parūpinti visiškai nemokamą konsultaciją ir atsakyti į visus svarbiausius klausimus. Tikimės, kad ši informacija padėjo jums apsispręsti dėl savo verslo kūrimo ir linkime jums didelės sėkmės vykdant savo verslo idėjas!

Nežinote įmonių steigimo kainų? Kainas rasite – http://www.lcpc.lt/kainos.html čia.