Pirkiniai / Paslaugos

Kaip priversti aplinkinius pastebėti jūsų kvepalus?

Žmogus visa ko pažinime remiasisavo juslėmis – regėjimu, klausa, lytėjimu, uosle, skoniu. Norėdami išsiskirti iš minios, privalote tinkamai apsirengti, tinkamai kalbėti ir žinoma tinkamai kvepėti. Taigi, gerai pasirinkti kvepalai tikrai atkreips aplinkinių dėmesį. Visgi būnant vietose, kur lankosi begalė žmonių yra gana sunku išsiskirti savo naudojamais kvepalais. Taigi, apie tai ir bus šis straipsnis, kaip tinkamai naudoti įvairius aromatus norint būti pastebėtiems minioje.

Visų pirma turėtumėte pirkti taip vadinamuosius kvepalų ekstraktus (agl. perfume extract). Šitaip yra žymimi stipriausiai kvepalai, kuriuose kvapniųjų aliejų dalis sudaro nuo penkiolikos iki trisdešimt procentų. Taip pat galite rinktis ir prancūzišku užrašu „eu de parfum“ pažymėtus kvepalus, kuriuose aliejų koncentracija siekia nuo aštuonių iki penkiolikos procentų. Naudojant stiprius kvepalus, dėl jų koncentracijos užteks tik poros lašelių, kad kvapas truktų nuo trijų iki šešių valandų.

Antras patarimas, pirkite kvepalus pagamintus aliejų pagrindu. Kvepalai, kuriuose yra alkoholio turi ne tokį skaistų kvapą, be to trumpiau kvepia. Aliejaus pagrindu pagaminta parfumerija ne tik kad ilgiau kvepia, tačiau ir yra didesnės koncentracijos, dėl ko galite sutaupyti pinigų. Beje, jūs galite ir patys pasigaminti savo kvepalus. Tam jums reikėtų įsigyti jūsų mėgstamo kvapo ekstrakto ir jį sumaišyti su saulėgrąžų aliejumi. Apie tai galite pasiskaityti kituose mano straipsniuose.

Trečia, tepkite ar purkškite kvepalus ant pulso taškų (kaklo ar riešų) arba ant plaukų. Taip pat žinokite, kad kvepalai reaguoja su jūsų kūno kvapu, taigi ant jūsų kūno parfumerija šiek tiek pakeis savo kvapą. Taip pat žinokite, kad plaukai sugeria kvepalus ir išlaiko jų kvapą, bet tokiu atveju netūrėtumėte naudokit plaukų lako ar kito produkto, plaukams suteikiančio aromatą. Be to, visada nešiokitės kvepalus, kai tik pajausite, kad kvapas blėsta pasikvėpinkite iš naujo.

Taip pat, jei moteris nori būti pastebėta, praeidama pro vyrą jinai tūrėtų pakedenti pakvėpintus plaukus. Tokių būdu jūsų kvepalų aromatas greičiau pasklis po patalpą ir galbūt šalia stovintis vyriškis jus užkalbins. Štai ir visi patarimai norint, kad jūsų kvepalai ir jūs būtumėte pastebėti.

kvepalai