Medicina / Sveikata

Kaip prižiūrėti savo dantis?

odontologijos klinika kauneVaikystėje esame mokinami, kad labai svarbu tinkamai prižiūrėti savo dantukus. Visgi, labai dažnai noro vien neužtenka, kadangi daugelis tėvų savo vaikams įskiepija neteisingus įpročius, tuo pačiu net ir valymo principą. To įtakoje vaikai praranda natūralius dantukus. Odontologijos klinika Kaune yra pasiruošusi suteikti kokybiškas paslaugas visiems, kurie tik nori džiaugtis gražia šypsena. Kadangi klinikų pasirinkimas yra labai platus – norintieji nesunkiai atras tai, kas jiems labiausiai tinka.
Jeigu norite, kad apsilankymai pas gydytoją nebūtų labai gąsdinantys, tokiu atveju reikia kuo daugiau dėmesio skirti savo dantukams. Ir tai tikrai nereikalauja nei labai daug laiko, nei finansų.

Svarbiausia žinoti šiuos dalykus.

  1. Rekomenduojame dantis valyti du kartus per dieną. Tai daryti reikia lengvais judesiais. Kai kurie mano, kad geriau jau kartą, tačiau labai intensyviai. Dažnai taip pažeidžiamas emalis ir to įtakoje dantys kur kas greičiau genda.
  2. Taip pat siūlome naudoti burnos skalavimo skystį, kadangi jis padeda dezinfekuoti tas vietas, kurios įprastai pasiekti yra labai sunku. Jeigu nenori naudoti tokių skysčių, tuomet burną skalaukite su vandeniu ir druska.
  3. Nevalgykite tokio maisto, kuriuose yra labai daug dažiklių arba mononatrio glutamato.
  4. Reguliariai lankykitės klinikoje. Odontologijos klinika Kaune išspręs tas problemas, kol jos dar nebus labai intensyviai pažeidusios jūsų burnos ertmę.
  5. Stenkitės valgyti kuo daugiau daržovių.
  6. Stenkitės nevartoti alkoholio ir tuo pačiu nerūkyti cigarečių. Abu šie veiksniai prisideda prie kur kas intensyvesnio dantų gedimo.
  7. Gerkite kuo daugiau vandens. Jis bent jau minimaliai nuvalo visas apnašas, kurios kaupiasi ant dantų paviršiaus.

Odontologijos klinika Kaune – pasirinkimas tiems, kurie nori džiaugtis gražiais nuosavais dantimis. Nors šiuo metu egzistuoja alternatyvos galinčios net ir žmogui be dantų suteikti vilties, tačiau visada naudingiau yra gelėti jau turimus dantis. Tuomet ir investicijos bus mažesnės, ir tarnaus jie jums kur kas ilgiau.

Gyvenkite sveikai ir džiuginkite aplinkiniu žmones savo šypsena. Tegul gyvenimas puošia jus ne tik grožiu, tačiau ir sveikata.