Laisvalaikis / Pomėgiai,  Lietuvoje

Kaip rasti sodybą vestuvėms?

Sodyba Vestuvėms
Vestuvės

Artėjančios vestuvės, malonus, bet sunkus jų planavimas kartais priverčia rautis plaukus nuo galvos ir keiksnotis neradus vienos ar kitos pramogos, aksesuaro ar net visos sodybos. Tad kaipgi rasti sodybą vestuvėms, kuri atitiktų visus Jūsų keliamus reikalavimus.

Visų pirma, labai dažnai daroma klaida, kuomet ieškoma sodybos pernelyg arti namų, miesto ar tuoktuvių vietos. Šiais laikais kone kiekvienoje šeimoje yra automobilis, pagelbėti gali ir automobilių nuoma (jei mažai vairuojančių vestuvėms galima išnuomoti vieną ar kelis mikro autobusus), todėl net ir 100 km nuo vestuvių vietos esanti sodyba neturėtų kelti rūpesčių, o be to, tokios sodybos neretai ir pigesnės, daugiau laisvų dienų, pasirinkimo galimybių.

Vilniaus gyventojai įprastai ieško sodybų netoli sostinės, dažniausiai miesto pakraštyje, greta kolektyvinių sodų, tačiau sodybos nuoma Švenčionių rajone, prie Molėtų ar Aukštaitijos nacionaliniame parke taip pat yra nuostabus pasirinkimas, kadangi tai vos iki 100 kilometrų nuo sostinės centro, kas reiškia apie vieną valandą kelio automobiliu, o pasirinkimo galimybės padidėja bent keletą kartų. Taip pat, atokesnėse sodybos mažiau pašalinių žvilgsnių, kaimynų, kurie reikalauja tylos vakarais, todėl galėsite švęsti nors ir kiaurą parą.

Švenčionių, Molėtų ar Ignalinos rajonuose ne tik gausus pasirinkimas sodybų vestuvėms ar kitoms Jūsų šventėms, bet ir siūloma daugiau įvairių pramogų. Tarp tokių pramogų ir baidarių nuoma, ekskursijos po miškus, grybavimo varžybos ar šratasvydžio mūšis suskirsčius Jūsų kompaniją į dvi komandas. Taigi, jei tradicinės vestuvės Jums pabodo, norite šiek tiek atsipalaiduoti ir sujaukti nusistovėjusią tvarką, rinkitės sodybą vestuvėms kur nors tolėliau nuo miesto ir išmėginkite daugiau įvairių pramogų, kurių mieste niekas Jums negalėtų suteikti, pasiūlyti.

Sodyba vestuvėms Švenčionių rajone, Molėtų ar Ignalinos ežerų apsuptyje, link Dzūkijos miškų dažniausiai yra iki 50% pigesnės nei atitinkamo dydžio ir paslaugų sodybos prie pat Vilniaus, todėl tai suteikia galimybę arba sutaupyti, arba pasirūpinti didesniu papildomų pramogų kiekiu.