Sportas

Kaip riebalus pakeisti raumenimis

Kaip sulieknėti ir priaugti raumenų? Štai koks klausimas iškyla žmonėms turintiems nepageidaujamo svorio. Ši užduotis reikalauja didelio ryžto, ypač jei jūs norite prarasti daugiau nei 20 kilogramų svorio. Norint išryškinti raumenis reikia sunaikinti turimus riebalus. Pradėję netekti viršsvorio greitai galėsite išvysti ir pajausti raumenis, kurie slėpėsi ilgus metus. Taigi šis straipsnis ir atsakys į klausimą, kaip sulieknėti ir tuo pačiu išryškinti raumenis.

Tikslas

Reikėtų žinoti, kad norint sulieknėti ir įgyti raumenų galima keliais įvairiais būdais. Visų pirma jums reikėtų nuspręsti, kokios raumenų masės jūs norite. Programos naudojamos raumenų auginimui gerokais skiriasi nuo tų, kurios skirtos tonizuoti raumenims. Taigi nuspręskite, koks yra jūsų galutinis tikslas po lieknėjimo.

Raumenų auginimas

Vos tik nusprendę ko sieksite, galite susikurti mitybos ir treniruočių programą. Tarkime, kad siekiate užsiauginti didesnę raumenų masę. Metant svorį ir auginant raumenis labai svarbią dalį procese vaidina mityba. Auginant raumenų masę reikėtų rinktis daug proteinų turintį, neriebų maistą. Vyrai turėtų suvalgyti iki 2000 kalorijų turintį maisto kiekį per dieną, moterys – 1200-1500.

Taigi jūs pasirinkote raumenų auginimo procesą. Visgi pradžioje turime atsakyti į klausimą kaip sulieknėti? Greičiausiais būdas, tai pasiekti yra serijinių treniruočių metodas. Iš pradžių dirbdami su kiekviena raumenų grupe turėtumėte atlikti 2-3 serijas po 7-10 pakėlimų, kilnojant mažus svorius. Numetus norimą kiekį svorio privalu pereiti prie didesnių svorių atliekant mažiau pakėlimų. Taip pat reikėtų nepamiršti kardio treniruoklių, šioje salėje reikėtų apsilankyti 3-5 kartus per savaitę, po 30-45 minutes. Pradėjus auginti raumenų masę patariama kardio treniruoklių atsisakyti arba naudoti tik lengvam apšilimui.

Raumenų tonizavimas

Jeigu nusprendėte, jog jums svarbiau sustiprinti kūną ir raumenų masė yra nesvarbi, jums reikėtų vykdyti šiek tiek kitokią programą. Visgi svorio metimo etape viską reikia vykdyti kaip ir ankščiau. Serijines treniruotes sujungiate su kardio treniruokliais. Kalorijų skaičius ir vyrams, ir moterims išlieka toks pats.

Tačiau numetus svorio jums nereikėtų nieko keisti. Toliau turėtumėte tęsti serijines treniruotes kartu lankantis ir kardio treniruoklių salėje. Visgi po treniruočių patariama pailsėti nuo vienos iki dviejų parų, šiuo metų jūsų raumenys ilsėsis.

Yra begalė patarimų kaip reikia numesti svorio ir prisiauginti ar tonizuoti raumenis. Tačiau šiame straipsnyje išdėstytais patarimais yra paremti visi rezultatus duodantys treniruočių planai. Žinoma, apsilankę sporto klube galite pasitarti su treneriais, kurie sukurs jums individualų planą, kurio dėka norimus rezultatus galite pasiekti šiek tiek greičiau.

kaip sulieknėti