El. Parduotuvės,  Įvairios svetainės,  Pirkiniai / Paslaugos

Kaip saugiai įsigyti drabužius internetu?

vyriski drabuziaiInternetu pirmą kartą perkantys žmonės retai kada susiduria su sukčiais, bet ir jiems galiausiai tenka nusivilti, kuomet patiriami nuostoliai pasirenkant neaiškų pardavėją. Tai galioja visiems – nesvarbu ar perkami vyriški drabužiai ar moteriški – sukčiai nežiūri į lytį, jiems svarbiausia yra atrasti naivių žmonių, kurie patikėtų jiems pinigus. Norintys rūbus internetu įsigyti saugiai, turėtų kruopščiau vertinti kiekvieną pardavėją, nes tikrai ne visi jie yra tokie patikimi kaips save vaizduoja. Didžiausia bėda yra tame, jog vis dar skelbimų portaluose daug žmonių ieško rūbų pardavėjų. Reikia žinoti tai, kad naujus ir kokybiškus drabužius geriausia pirkti iš el. parduotuvių, nes skelbimuose neretai galite patirti ir nuostolių – minėtų sukčių čia yra itin daug.

Nereikėtų galvoti, kad tie sukčiai tiesiog pasisavins jūsų pinigus, nes gali būti ir kitų atvejų. Pavyzdžiui, kai kurie apsimeta prekiaujantys firminiais rūbais, o svarbiausia – jų siūloma produkcija yra kelis kartus pigesnė nei realios rinkos kainos. Ką tai gali reikšti? Paprasčiausiai, tokie asmenys parduoda klastotes, kurių kokybė yra daug prastesnė nei galvojote. Jeigu norite firminių rūbų, kurie būtų autentiški, tai jums reikia kreiptis į įprastas el. parduotuves, kurios jomis prekiauja. Ten jūs galėsite būti garantuoti, kad gaunate tai apie ką kalba pardavėjas. Žinoma, niuansų būna įvairių – kartais ir el. parduotuvės prekiauja neoriginaliais rūbais, todėl čia reikia daugiau laiko skirti atsiliepimams. Pagal atsiliepimus jūs galėsite nuspręsti ar tikrai verta rizikuoti pirkti tam tikroje el. parduotuvėje

Kas liečia apgavystes, blogiausia tai, kad yra tokių aferistų, kurie paima pinigus ir dingsta kaip į vandenį. Tokių suktybių išvengti galite tuomet kai įvedate pardavėjo vardą ir pavardę į paieškos sistemų laukelius, nes jie grąžina rezultatus, kuriuose neretai būna ir nusiskundimai. Tada liktų tik juos perskaityti ir tiek. Jeigu yra matoma, kad kažkas skundžiasi jog negavo prekių, vadinasi turite vengti tokio pardavėjo. Tas pats liečia ir įmones, tik čia reikia vesti jų pavadinimus.

Lengviausiai patikimas rūbų parduotuves rasite per paieškos sistemas, kuomet suvesite tinkamus raktinius žodžius pagal rūbų kategorijas, pavyzdžiui, vesite terminą – vyriškos kelnės.