El. Parduotuvės

Kaip saugiai pirkti drabužius internete?

Pradėję savo veiklą susidūrėme su šiandieniniame naujovių ir inovacijų amžiuje lyg ir neturėjusia iškilti problema- žmonės neretai bijo pirkti drabužius internetu. Atrodo, jau seniai atsidarė pirmosios el. parduotuvės, o pastaraisiais metais jų randasi vis daugiau ir daugiau, bet interneto naršytojai vis dar atsargiai žiūri į internetines pirkimo galimybes.

Nedrąsu megztuką ar suknelę pirkti internetu? Mes siūlome kelis patarimus, su kuriais susipažinę lengviau pasiryšite naudotis šiuo patogiu pirkimo būdu.

  1. Kiekviena elektroninė parduotuvė turi turėti aiškiai nurodytus kontaktus, pateikti informaciją apie save ir savo veiklą, kokiu principu ir kiek laiko ją vykdo. Įsitikinkite, kad aiškiai pateiktos prekių pristatymo, grąžinimo ir keitimo galimybės.
  2. Pasidomėkite internetinės svetainės reputacija. Tai galite padaryti panaršę forumuose, skelbimų portaluose arba socialiniuose tinkluose (ypač populiarus yra Facebook- patikima parduotuvė dažniausiai turi savo profilį šiame socialiniame tinkle)
  3. Susižinokite kokios yra apmokėjimo galimybės. Dažniausiai galima apmokėti banko pavedimu, grynaisiais pinigais, PayPal sistema, už prekes atsiskaityti pašto skyriuje arba R kioskuose ir Maximos kasose.
  4. Perskaitykite pirkimo taisykles ir garantijas. Šį žingsnį pirkėjai dažniausiai praleidžia, nes taisyklės būna ilgos, tačiau ypač prieš pirkdami brangų produktą, su jomis susipažinę apsidrausite nenumatytiems veiksniams.
  5. Informaciją apie save ir užsakymą suveskite atsakingai. Keli neteisingi skaičiai pristatymo adrese arba ne ten uždėta varnelė gali supainioti duomenis ir siuntinys bus pristatytas kitu adresu.
  6. Visada saugokite ir netrinkite užsakymo patvirtinimo laiško, kuris iškilus problemoms pasitarnaus.

Tikimės, kad šie keli žingsniai padės drąsiau naudotis naujomis technologijomis ir išvaikys įsisenėjusias baimes. Prisiminkite, kad nors prekių elektroninėje parduotuvėje nepasimatuosite, bet jas visada galite grąžinti arba apkeisti kita. Drąsiai teigiame, kad mūsų parduotuvėje drabužius internetu pirkti saugu!