Įvairenybės,  Žiniasklaida / Leidyba

Kaip sukurti asmeninį kalendorių?

Vieni mėgsta planuoti laiką, kiti skaičiuoti laiką iki atostogų ar pasižymėti visų draugų ir šeimos narių gimtadienius ir nei vieno iš jų nepraleisti. Šie žmonės dažniausiai naudojasi asmeniniais kalendoriais. Šiame straipsnyje aprašysiu kelis būdus, kaip galite sukurti tikrai asmeninį ir išskirtinį kalendorių. Tiesa, tai nėra vieninteliai būdai, kaip tai galite padaryti.

Vienas patogiausių sprendimų – virtualus asmeninis kalendorius. Interneto tinklapiai google ir yahoo siūlo nemokamai susikurti kalendorių. Jį galėsite redaguoti ir peržiūrėti iš bet kurio prie interneto prijungto kompiuterio. Taip pat šie įrankiai yra labai patogūs, jei informacija dalinsitės su kolegomis. Jie taip pat galės daryti įrašus ar sukurti įvykius.

Be abejo, šie virtualūs kalendoriai siūlo daugybę pasirinkimų. Galėsite redaguoti nustatymus ir pasirūpinti, kad kai kuriuos jūsų darbus galėtų matyti visi, kuriems tai aktualu. Taip sutaupysite laiko išvengdami varginančio susirašinėjimo el. paštu ir derindami susitikimo ar susirinkimo laiką. Tuo tarpu asmeniniai reikalai gali būti matomi tik jums ar jūsų šeimos nariams.

Jei esate popierinių kalendorių gerbėjas taip pat galite susikurti asmeninį kalendorių. Kiekvienas ofiso paketas siūlo įvairius šablonus, kuriuos galite papuošti savo nuotraukomis, jums patinkančiomis iliustracijomis ar tiesiog geromis, motyvuojančiomis frazėmis. Tokius kalendorius galite atsispausdinti bet kuriuo biuro spausdintuvu. Tuo tarpu, jei norite kažko įdomesnio, kreipkitės į spaustuves. Spaustuvės gali pasiūlyti savo įdomių variantų ir, žinoma, pasiūlyti daug geresnę spaudinio kokybę.

Spaustuvių siūlomus variantus taip pat galėsite papuošti nuotraukomis ar paveiksliukais. Puikus kokybiško spaustuvėje atspausdinto kalendoriaus pavyzdys yra įmonių savo klientams ir darbuotojams duodami dideli sieniniai kalendoriai. Tiesa, išsirinkę jums patinkantį spaustuvės siūlomą kalendoriaus šabloną pasikonsultuokite dėl ant kalendoriaus spausdinamų nuotraukų kokybės. Jei jų kokybė bus per maža, nuotraukos gali atrodyti nepakankamai gerai.
Kalendoriai

Galiausiai, jei spaustuvių įkainiai jums per dideli ar jums nereikia didelio formato kalendoriaus, galite pasidomėti paprastesniais variantais. Knygynuose galite rasti kalendorių, kuriuose yra palikta erdvė įdėti ar įrišti nuotraukas. Kartais nuotraukos būna įrišamos į kas antra kalendoriaus puslapį, taigi kiekvieną mėnesį galėsite matyti kitą nuotrauką.