Medicina / Sveikata

Kaip sukurti idealią miego aplinką savo vaikui?

Rinkdamiesi baldus savo vaiko miegamajam būkite tikri, kad baldai bus patikimi, saugūs ir nepakenks Jūsų vaiko sveikatai. Specialiai vaiko kambario baldų pasirinkimui sudarytas vadovas padės Jums išsirinkti, kokios miego aplinkos reikia Jūsų vaikui.

Tinkamo čiužinio pasirinkimas yra būtinybė

Tinkami čiužiniai vaikams yra Jūsų naujagimių sveikatos, ramybės ir gero poilsio pagrindas:

  • pirmaisiais gyvenimo mėnesiais rekomenduojamas standaus paviršiaus čiužinys, kad naujagimio nosytė neatsidurtų minkštame čiužinio paviršiuje. Ant per minkšto paviršiaus paguldytas kūdikis gali uždusti pamiršęs (-usi) kvėpuoti.
  • vienų metų sulaukęs, galvytę laikantis kūdikis jau gali miegoti ant minkštesnio čiužinio. Metų amžiaus kūdikiams tinkami čiužiniai gaminami iš ECOCELL ir viskozės elastinės medžiagos.

Dormeo rekomenduoja:

  • Vaikiškas čiužinys Baby yra dvipusis: standesnė pusė skirta naujagimiams, o minkštesnė – kūdikiams nuo vienų metų.

Pasirinkite pagalvę, kuri prisitaiko prie augančio vaiko

Vaikams iki vienų metų dažniausiai nereikia pagalvės. Vėliau rekomenduojama palaipsniui kelti vaiko galvytę pagal vaiko norus ir poreikius. Lengviausia tai daryti naudojant trisluoksnę pagalvę. Tokiu būdu Jūs galėsite reguliuoti pagalvės aukštį ir minkštumą.

Pagalvė turi būti gaminama iš prisitaikančios, minkštos medžiagos, kuri suteikia tinkama atramą vaiko galvai ir atitinka vaiko poreikius.

Dormeo rekomenduoja anatomišką Trisluoksnę Memosan pagalvę vaikams, sudarytą iš 3 gerai prisitaikančių viskozės elastinės medžiagos sluoksnių ir švelnaus, alavijų ekstrakto prisotinto, pagalvės užvalkalo.

Rinkitės nuo alergijos apsaugančius gaminius

Visi Jūsų vaiko lovą supantys daiktai turi turėti antialerginių savybių, kad būtų užkirstas kelias dulkių erkių sukeliamai alergijai ir astmai vystytis. Dulkių erkės greitai įsiveisia čiužiniuose, minkštuose žaisluose ir antklodėse. Šie padarai gali sukelti alergiją, kuri vargins Jūsų vaiką visą gyvenimą. Dabar galite apsaugoti savo vaikus įsigydami antialerginę apsaugą turinčius miego aplinkos daiktus.

Dormeo rekomenduoja:

  • Comfort ir Memory 2+12 čiužiniai turi Sanitized apsaugą nuo dulkių erkių.
  • Dvipusis Baby čiužinys gaminamas iš antialerginės Ecocell medžiagos, o jo užvalkalą galima nuimti ir reguliariai išskalbti, užtikrinant higienišką miego aplinką.
  • Trisluoksnė Memosan pagalvė vaikams yra gaminama iš dulkių erkėms nesvetingos viskozės elastinės medžiagos.

Lova visada bus sausa

Svarbu, kad vaiko lovelė visada būtų sausa ir apsaugota nuo drėgmės, kadangi drėgname čiužinyje iš karto pradeda veistis bakterijos. Prieš užsisakydami čiužinį įsitikinkite, kad Jūsų pasirinktas čiužinys gerai vėdinasi. Pirkdami čiužinį naujagimiui ar kūdikiui rinkitės tokį čiužinį, kad čiužinio užvalkalą galima nuimti ir išskalbti. Be to, rekomenduojama naudoti neperšlampamą čiužinio užvalkalą, kad apsaugotumėte čiužinį nuo drėgmės.

Dormeo rekomenduoja:

  • ECOCELL čiužinio struktūra garantuoja gerą čiužinio vėdinimąsi (kvėpavimą). Rekomenduojame rinktis iš šių čiužinių: Comfort, Memory 2 + 12 arba vaikišką čiužinį Baby.

Norintiems susikurti tobulą miego aplinką su neprikaištinai derančiais daiktais mes rekomenduojame peržiūrėti kitas Dormeo prekes: pagalves, užklotus, čiužinius ir t.t.