Nuoma

Kaip susirasti kambarioką?

Kai esi studentas turėti kambarioką yra būtina. Tai lemia ne tik tai, kad visada smagu šalia turėti draugą, su kuriuo gali pasidalinti visomis savo idėjomis ar mintimis. Svarbu, kad studentas yra dar finansiškai suvaržytas ir jam vienam nuomotis butą yra pernelyg sunku. Taigi, išaušta diena, kai susirandate savo svajonių butą, tačiau negalite sau leisti gyventi vienam arba jus palieka senasis kambariokas ir nežinote, ką daryti.

Visiems praneškite, kad ieškote kambarioko. Kai ruošiate žinutę skelbimui paminėkite vietą, kainą ar visą įmanomą papildomą informaciją, kaip galimybė kieme pastatyti mašiną.

Pasidalinkite žinia, apie galimybę su jumis apsigyventi savo socialinių tinklalapių profiliuose. Pasinaudokite ypač jaunų žmonių tarpe Lietuvoje populiariu „facebook“ arba „one“. Prisiminkite visus kitus socialinius tinklus, kuriuose esate užsiregistravęs galbūt atrasite kambarioką pažinčių tinklalapiuose ar profesiniouse socialiniuose portaluose. Bet kuriuo atveju, gali atsirasti naujų idomių pažinčių ar net verslo projektų pradžia.

Jei turite išskirtinių pomėgių, pagalvokite, kur galite rasti panašių žmonių. Tai katinų, šunų, žiurkėnų ar bet kokių kitų gyvūnų auginimas, pašto ženklų kolekcionavimas, domėjimasis istorija ar naujausiais fantastiniais filmais ir knygomis. Šie pomėgiai gali padėti atrasti idealų kambarioką ar kambariokę. Tiesiog nueikite į vietas, kur renkasi panašių pomėgių žmonės ir ten susirinkusiems žmonėms išdėstykite savo pasiūlymą. Bendra patalpų nuoma gali būti tas dalykas, kuris suves du panašius žmones.

Sukurkite ir atspausdinkite skrajutę, kurią bus galima rasti lankomiausiose savo aukštosios mokyklos vietose. Pasirūpinkite, kad bent kelios skrajutės būtų bibliotekoje, valgykloje ir, kad viena būtų prikabinta pagrindinėje skelbimų lentoje. Taip pat galite paprašyti pagalbos savo studentų atstovybės. Dažnai studentų atstovybės turi savo el. pašto grupes ar valdo socialinių tinklų puslapius ir gali pranešti beveik visiems jūsų mokslo tvirtovės studentams, kad yra galimybė kartu nuomotis kambarį ar butą.

nuoma

Jei jūsų universitetas turi studentų miestelį ar bendrabučius, nepamirškite ir ten esančių skelbimų lentų. Gali būti, kad ne visi ten gyvenantys studentai yra patenkinti nesibaigiančiais vakarėliais ar neramios sielos kaimynais ir domisi nuoma kitose miesto dalyse.